دانستنی ها

آینده آموزش پیشرفته

آموزش پیشرفته

قسمت اول
پیشروان صنعت آموزش به دنبال راهی هستند برای بهبود وضعیت درآمد ، ارزش و همینطور آوردهای صنعت آموزشی شان در مقابل جامعه.با توجه به ظرفیت های محدودی که روز به روز نیز محدودتر می شوند، سعی در برآورده نمودن انتظارات در حال افزایش دانش آموزان/دانشجویان/اصناف و اتحادیه ها و املاک تجاری دارند.برای دسترسی به این اهداف ، دانشگاه ها و دبیرستان ها به دنبال راه حل های جدید و نوآورانه هستند.
جان مطلب اینجاست که:
سطح بالاتر آموزش احتیاج به همسان سازی تجربیات آموزشی با دانش آموزان و در ادامه تمرکز به تدوین توانایی های آینده نگرانه است و این مهم همیشه در چهارچوب صرفه جویانه باید اصلاح شود.

فرصت های بیهوده و دگرگونی در تجربیات آموزشی
امروزه چهره آموزش های نوین تغییر یافته است.از اصلی ترین دلایل این موضوع می توان تغییر در نوع افراد درگیر در این صنعت ، تغییر در تکنولوژی، فرصت های کاری و شرایط اقتصادی را برشمرد.
به گفته اکثر متخصصین:
دانش آموزان امروزی نسبت به گذشته در نیازهای کاری ، انتظارات،  اشتیاق به فراگیری اطلاعات ، اعتماد به نفس و استقلال در یادگیری مطالب بسیارتغییر کرده اند.
رقابت اصلی در صنعت آموزشی در برآورده کردن این نیازها به همراه ایجاد نسل جدیدی از دانش آموزانی است که هم در تجربیات آکادمیکشان کاملاً مسلط هستند و هم مشتاق در گسترش تواناییهایشان به واسطه اندوخته های آکادمیک و عملی می باشند.
حال نکته اینجاست که اکثریت کارفرمایان بین آنچه که به عنوان نیاز استخدامی بیان می کنند و آنچه در واقع استخدام می نمایند،تفاوت قائل می شوند.کارفرمایان در حال استخدام کارگرانی هستند که در شناسایی و دسته بندی و حل مشکلات توانا هستند.ولی آموزشی که دانش آموزان دیده اند خیلی متفاوت از این شرایط است.

منتظر قسمت دوم باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 49 = 58