دانستنی های برد هوشمند, دانستنی های ویدئو پروژکتور

استان اردبیل رتبه ممتاز کشوری را در هوشمند سازی مدارس کسب کرد

هوشمند سازی مدارس

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل از کسب رتبه برتر کشوری در هوشمند سازی مدارس بر اساس ارزیابی‌های کشوری در 18 گروه و آیتم خبر داد .
به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، احمد محمودزاده کسب این موفقیت را نتیجه تعامل و همکاری خوب دستگاه‌های تأمین‌کننده زیر‌ساخت نظیر مخابرات و برخی از خیرین در تجهیز مدارس به سامانه هوشمند اعلام کرد و افزود :‌ ما باید با افتخار اعلام کنیم که ظرف دو سال اخیر در هوشمند‌سازی مدارس گام‌های موثر و سریعی را برداشته ایم .
وی در ادامه افزود : در زمینه اطلاع رسانی، تبلیغ و جلب مشارکت حداکثری معلمان و دانش آموزان، فرهنگ سازی طرح هوشمند سازی مدارس شامل برگزاری نمایشگاه ها و اطلاع رسانی، هوشمندسازی مدارس استثنایی ، آموزشگاه، هوشمندسازی مدارس خاص ، غیر دولتی و هوشمند سازی مجتمع های آموزشی و پرورشی موفق به کسب رتبه اول و در زمینه تجهیز مدارس هوشمند و رتبه دوم و توانمندسازی منابع انسانی و برگزاری کارگاه های آموزشی رتبه سوم این جشنواره را به دست آوردیم .
شرکت مهندسی نوآوران یکی از پیشگامان هوشمند سازی مدارس در کشور میباشد که با ارائه کل تجهیزات مورد نیاز و ارائه خدمات پیشتیانی در صنعت آموزش کشور کوشیده است.
درنهایت برای هوشمند سازی مدارس به 5عامل اصلی نیازمندیم:
کامپیوتر
دیتا پرژکتور
برد هوشمند
نرم افزارهای تدریس هوشمند
نصب و راه اندازی و پشتیبانی تجهیزات
کیت های هوشمند ساز
بعد از ورود بردهای نسل سوم اینفرارد اینک منتظر کاربردهای نسل چهارم آن که بردهای فرالمسی هستند هستیم ترکیبی از اینفرارد وایرلس و لیزر.
نسل چهارم = بردهوشمند فرالمسی + کلیدهای کاربردی صفحه کلید + اشاره گر لیزری با قابلیت نوشتن
و اینک مپردازیم به اینکه که آیا با فقط خرید و تجهیزات مدارس با تکنولوژیهای هوشمند سازی آیا مدارس واقعا هوشمند میشود و یا با استانداردهای تبیین شده آموزش و پرورش خروجی ارتباط بین معلمان و دانش آموزان اندازه گیری خواهد شد. چه بسا مدارسی که مبالغ هنگفتی را در راستای این امر هزینه کرده اند ولی با بی تدبیری مدیران و چه بسا معلمان خروجی آنها دانش آموزانی است خارج از این استاندارد.
شرکت مهندسی نوآوران در راستای پیشبرد اهداف تعریف شده نظام آموزشی کشور در کنار ارائه این تجهیزات در زمینه آموزش و ارائه اطلاعات مفید به قشر معلمین بسیار تلاش کرده و نسبت به برگزاری سمینارهای آموزشی هوشمند سازی اقدام نموده است. گزارش برگزاری این سمینارها را میتوانید بر بخش اخبار سایت مطالعه فرمائید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپچا 72 − = 66