دانستنی ها

دلایل روزافزون استفاده از سیستم های کنفرانس بی سیم

سیستم های کنفرانس بی سیم

دلایل روزافزون استفاده از سیستم های کنفرانس بی سیم

  • دیری نخواهد پایید که سیستم های کنفرانس بی سیم تکنولوژی اطلاعات، ما را احاطه خواهند کرد. با افزایش روزافزون ابزارآلات بی سیم و وسایلی بر پایه  کارکردی بلوتوس و اینفرارد و … نیاز شرکت های پیشرفته در استفاده از سیستم هایی که به دلیل شلوغی شبکه های ارتباطی دچار مشکل نشوند به وضوح احساس می شود.در این زمینه شرکت های زیادی می باشند که در تلاشند به فناوری هایی دست یابند که حتی الامکان برطرف کننده ی این مشکل باشند .
  • یکی از زمینه های کاری شرکت مهندسی نوآوران سیستم های کنفرانس می باشند . در زمینه ی سیستم های کنفرانس سمینارها و کنفرانس های زیادی برگزار گردیده است .در25 و 26 ماه می میلادی سال 2013 پنجمین کنفرانس سیستم های کنفرانس  و سیستم های اطلاعاتی تجاری در نپال برگزار گردید.در طی پنج سال برگزاری این کنفرانس ها رشد زیادی در زمینه ی نوسازی مشاهده شده است هر ساله تحقیقات زیادی توسط محقیقین بین المللی در زمینه های سیستم های کنفرانس بی سیم انجام می شود.
  • تمامی این تحقیقات بر پایه ی نوآوری و روش های هوشمندانه بنا شده اند .هدف این کنفرانس ها گردهم آوری محققین و دانشمندان آکادمیک و دانشگاهیان جهت تبادل اطلاعات با یکدیگر و ارائه ی طرح های جدید و نوآورانه می باشد .
  • دلایل زیادی برای انتخاب سیستم کنفرانس بی سیم وجود دارد از جمله : استفاده از این سیستم ها در موقعیت ها و با طراحی های مختلف و همچنین قابل حمل بودن آنها این امکان را برای ما ایجاد می کنند که این سیستم ها در اتاق های متفاوتی نصب و راه اندازی شوند که این نکته ی مثبتی برای طراحی ها و دکوراسیون های داخلی مدرن و پیچیده ی امروزی می باشد .
  • سیستم های کنفرانس بی سیم امروزی ویژگی های مثبت زیادی را برای مصرف کنندگان ایجاد می کنند که از آن جمله می توان به قابل اعتماد بودن سیستم و برطرف کردن تمامی تمایلات مصرف کنندگان با کیفیت های صدایی بالا و انعطاف پذیری بسیار اشاره کرد .از دیگر امکانات قابل استفاده ی این سیستم می توان به ضبط جلسه اشاره کرد . این ویژگی این امکان را برای ما ایجاد می کند که  بعدا به اطلاعات تبادل شده در جلسه دسترسی داشته  و یا به تهیه ی صورت جلسه بعد از جلسه پرداخت .
  • در قرن بیست و یکم ، یکی از اساسی ترین نیازهای یک مجموعه امنیت اطلاعاتی است که در این زمینه سیستم صوتی کنفرانس بی سیم به شما این اطمینان و آرامش را می دهد که شاهد هیچ گونه نفوذی در اطلاعات مجموعه ی خود نباشید.
  • در این زمینه شرکت مهندسی نوآوران تمام تلاش خود را در همگامی با صنعت روز دنیا با ارائه سیستم بی سیم TOA – TS900  مبذول داشته است . سیستم کنفرانس بی سیم توآ با فن آوری اینفرارد و امکانات زیادی نظیر امکان رای گیری ، غیر قابل شنود بودن ، امکان اتصال به 96 جایگاه ، امکان صحبت همزمان چهار جایگاه ، امکان ترجمه همزمان و امکان وصل آداپتور به هر جایگاه ، قابلیت اتصال به تجهیزات ذخیره سازی و کامپیوتر و پخش صوت و آمپلی فایر و غیره یکی از بهترین سیستم های کنفرانس موجود می باشد  که در برگیرنده ی بسیاری از امکانات ذکر شده و مطابق به خواسته ها و نیازهای مصرف کنندگان می باشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپچا 1 × 7 =