دانستنی های ویدئو کنفرانس

بروزترین تکنولوژی ها در ویدئو کنفرانس لاجیتک ، اور و یالینک

ویدئو کنفرانس لاجیتک

ارتباطات وابسته به جزئیات است. یک نگاه یا حرکت بدن می تواند به راحتی به شما بفهماند که طرف مقابل به چه چیزی فکر می کند. چون یک جلسه خوب چیزی فراتر از یک ارائه است، بلکه به معنی برقراری ارتباط کامل با افرادی است که در جلسه حضور دارند تا بتوانید به بهترین شکل کارها رو پیش ببرید. توسعه Right sense در ویدئو کنفرانس لاجیتک ، اور و یالینک به همین منظور صورت گرفته است.

دراین ویدئو قصد داریم شما را با این تکنولوژی آشنا کنیم.

تکنولوژی Right sense

تکنولوژی اتوماسیون Right sense در ویدئو کنفرانس لاجیتک برقراری ارتباط بهینه در هر نرم افزار ویدئو کنفرانسی را میسر می کند. این تکنولوژی شامل 3 زیر مجموعه برای بهینه سازی تصویر، نور و صدا با نام های Right sight، Right light،Right sound می باشد.

  • تکنولوژی Right sight

Right sight از این که همه در جلسه مشارکت داشته باشند اطمینان حاصل می کند. و از این که همه در تصویر دیده شوند اطمینان حاصل می کند و به صورت اتوماتیک دوربین ویدئو کنفرانس  را حرکت می دهد و زوم آن را تغییر می دهد تا هیچ کسی خارج از تصویر نباشد. این تکنولوژی ارتباطات ویدئو کنفرانسی را آسان می سازد.

  • تکنولوژی Right light

Right light از این که شما به وضوح در جلسات دیده شوید اطمینان حاصل می کند. این تکنولوژی به صورت پویا نور و رنگ رو تغییرمی دهد تا شما در تماس ویدئویی با هر میزانی از نور، به خوبی دیده شوید تا شما فقط بر روی محتوای جلسات تمرکز داشته باشید.

  • تکنولوژی Right sound

Right sound روند مکالمات رو کنترل می کند. صداهای بلند و کوتاه رو با حذف نویز محیط، متعادل می سازد تا همه ی صداها به وضوح شنیده شوند.

تفاوتی ندارد که جلسات در چه زمان و مکانی برگزار شوند. ارتباطات ویدئویی بدون هیچ تلاش اضافی، بهینه تر و  اثرگذارتر خواهند بود.در انتها، تیم شما می تواند به راحتی و بهینه ترین شکل ممکن، ایده های خود را به اشتراک بگذارند و به نتایج مهمی دست یابید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 1 = 1