شرکت هیتاچی برنده جایزه طراحی برتر گردید

دیتا پرژکتور هیتاچی

توکیو ۲۰۱۳ – شرکت هیتاچی اعلام کرد ال سی دی پروژکتور های سری ۸۰۰۰ هیتاچی برنده جایزه بهترین طراحی گردید. این تورنومنت توسط گروه بین المللی آی اف آلمان اسپانسر میگردد.
این جایزه طراحی بخشهای مختلفی دارد که شامل محصولات طراحی و طراحی ارتباطات است که یکی از مشهورترین جوایز بین المللی است.
این موسسه در سال ۱۹۵۳ در آلمان تاسیس شده است که اینکه محل تولد زراحی مدرن نامیده میشود.
۴۳۵۲ طرح از ۵۱ کشور و منطقه دنیا در این گروهها پذیرفته شده بودند و از ۱۴۱۰ محصول ۷۵ مورد انتخاب شد. ویدئو دیتا پرژکتور ( ال سی دی ) سری ۸۰۰۰ دستگاهی با شدت روشنائی بالا است که قابلیت پخش تصویر با کیفیت روی پرده ای بزرگ است بدون اینکه نیاز باشد شما نور سالن کنفرانس را کم کنید.
در حال حاضر ۷ مدل از این سری برای بازار خارجی و ۵ مدل برای بازار خانگی ژاین در نظر گرفته شده است.
سری ۸۰۰۰ به مصرف کننده اجازه میدهد همراه نصبی آسان از تجربه کیفیت بالا بی بهره نماند.
تا امروز محصولات هیتاچی چند بار افتخار کسی جایزه آی اف را ازآن خود نموده است. یکبار در سال ۲۰۰۶ بابت تلوزیون پلاسمای سری ۸۰۰۰ و بار دیگر در سال ۲۰۰۷ جهت سرور اینترپرایز و امسال این سری ویدئو دیتا پرژکتور هیتاچی افتخار داشت مجددا برگزیده شود.
پرژکتورهای هیتاچی در گذشته با مدلهای مختلف میرور ویژه و اولترا شورت ماندیده شده بودند و امسال اولین سالی است که با بت دستگاههای ال سی دی پرژکتور انتخاب شده است.
درباره هیتاچی
دفتر مرکزی هیتاچی در توکیو واقع است که رهبری تیم بین المللی شرکتهای الکترونیک محور با ۳۲۰ هزار کارمند در دنیا را بعهده دارد. هیتاچی بیشتر روی تجارتهای خلاقانه ارتباطی فعالیت مینماید که شامل اطلاعات و سیستمهای مخابراتی – برق –صنایع – حمل و نقل – توسعه مترو ها – محصولات خانگی و نمایشی است. برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید به وب سایت هیتاچی سر بزنید.

بیشتر بخوانید:  نکاتی که در هنگام خرید ویدئو پروژکتور باید بدانید

درباره شرکت مهندسی نوآوران تحقیق
این شرکت با ۲۰ سال تجربه در زمینه فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات کمک آموزشی نماینده رسمی و انحصاری فروش ویدئو دیتا پرژکتورهای ( ال سی دی – دی ال پی ) هیتاچی در ایران است. این پرژکتورها در سری آموزشی – قابل حمل – سقفی – مدلهای حرفه ای و … عرضه میگردند. برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت این شرکت مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *