فعالسازی گارانتی
اعلام برندگان خوش شانس در قرعه کشی شهریور ماه فعالسازی گارانتی!
۰۷/۰۳/۱۳۹۶
برد هوشمند آی برد
نصب برد هوشمند آی برد در دبستان اندیشه سفید
۰۷/۲۲/۱۳۹۶

با ویژگیهای منحصر به فرد دیتا پروژکتور هیتاچی آشنا شویم!

دیتا پروژکتور هیتاچی

دیتا پروژکتور های هیتاچی  دارای ویژگیهایی است که  آنرا در میان سایر برندها  متفاوت می کند. این قابلیت و ویژگیها ما حصل بررسی  و تحقیق در آمارهای به دست آمده از مشتریان و کاربران این برند در طی سالها ی استفاده از این محصول است. هیتاچی با دستیابی به این ویژگیهای منحصر به فرد ، مشتریان را برای حفظ و نگهدارای و در نهایت ایجاد وفادارسازی همراهی می کند.

 نرم افزار مدیریت و کنترل هوشمند دیتا پروژکتورها
مدیریت هوشمند، برنامه مدیریتی چند کاربره ای است که توسط شرکت Crestron Electronic تهیه شده است.این نرم افزار کاربردی با قابلیت نظارت بر عملکرد دیتا پروژکتورهای نصب شده در یک سازمان، مجموعه آموزشی وغیره… در حفظ و نگهداری دستگاه ها و کاهش هزینه ها بسیار موثر می باشد.

Image Care
Image Care  قابلیتی هوشمند است که جهت کاهش هزینه ی نگهداری دیتا پروژکتور طراحی شده است. این ویژگی با کنترل توان لامپ دیتا پروژکتور و بهبود در کنتراست دستگاه ضمن صرفه جویی در هزینه ها و انرژی، عمر لامپ دیتا پروژکتور را افزایش می دهد.

 

 

بنا بر تحقیقات و آمار انجام شده در کلاس های آموزشی دیتا پروژکتورها به میزان ۳۴% از کل زمان آموزش بصورت مفید مورد استفاده قرار می گیرند و ۶۶% از زمان آموزش، بدون اتصال ورودی و یا نمایش تصویری ثابت (بیش از ۵ دقیقه) رها می شوند. از اینرو با استفاده از این تکنولوژی هوشمند در زمانهایی که دیتا پروژکتور مورد استفاده قرار نمی گیرد توان خروجی آن کاهش داده شده و طول عمر دستگاه افزایش پیدا می کند.
تکنولوژی Image care   نه تنها ۳۰% از توان دیتا پروژکتور در مواقع غیر ضروری را کاهش می دهد بلکه تا ۴۸% در مصرف انرژی صرفه جویی می کند. از عمده تاثیرات این تکنولوژی افزایش طول عمر لامپ دستگاه  تا دو برابر استفاده در حالت معمولی می باشد.

MHL
این قابلیت امکان ارسال تصاویر را بصورت مستقیم از تلفن های  همراه و تبلت ها و با استفاده از کابل MHL  فراهم می کند. (سری های W N)

 

Accentualizer and HDCR
از قابلیت های دیگر  دیتا پروژکتور های هیتاچی،  تکنولوژی HDCR جهت بهبود خودکار کیفیت تصاویر در فضاهایی با نور زیاد  می باشد . همچنین  تکنولوژی Accentualizer  برای افزایش خودکار شفافیت و  وضوح تصاویر است.این تکنولوژی عدم وضوح تصاویر، ناشی از نورهای محیطی را اصلاح و تصاویر واضح تری را با افزایش کنتراست ایجاد می نماید.

 

 

 

Image Optimizer
تکنولوژی Image Optimizer  قابلیتی است که تصاویر را مطابق با عمر لامپ دستگاه به صورت خودکار بهینه سازی می کند.

Perfect Fit
توسط این قابلیت می توان زاویه تصاویر را از چهار جهت مختلف و در کوتاه ترین زمان ممکن اصلاح  نمود. این عمل با استفاده از ریموت کنترل دستگاه نیز قابل دسترسی می باشد.