تغییر نام یک برند با کیفیت به یک برند با کیفیت دیگر
Hitachi به Maxell

در نمایشگاه ISE آمستردام بود که شرکت Hitachi اعلام کرد تصمیم دارد با شرکت Maxell برای تولید و توزیع سری جدید پروژکتورهای خود مشارکت نماید. پروژکتور های جدید با برند مکسل از اواسط سال ۲۰۱۹ وارد بازار شده و توسط شرکت هیتاچی توزیع می‌شوند. کیفیت ساخت بالای ویدئو پروژکتور های Hitachi و استفاده از متخصصان حرفه ای، سالهاست که موجب جلب اطمینان مشتریان و دریافت ارزش افزوده بیشتر توسط مصرف کنندگان شده است. در نتیجه این شرکت قصد دارد تا ویدئو پروژکتور های جدید خود را با برند Maxell با همان اطمینان و اعتبار سابق، عرضه و پشتیبانی نماید.
در این راستا، شرکت مهندسی نوآوران تحقیق با بیش از ۲۵ سال تجربه ارزشمند در زمینه فروش و خدمات پس از فروش انحصاری ویدئو پروژکتور های هیتاچی در ایران، مفتخر است تا از این پس ویدئو پروژکتور های مکسل را عرضه کرده و بیش از پیش در ارائه خدمات با کیفیت و به روز دنیا پیشتاز بازار باشد. از این پس، ویدئو پروژکتور های Maxell را نیز با همان کیفیت و توانمندی ویدئو پروژکتور های Hitachi و بدون هیچ تغییری در گارانتی و خدمات پس از فروش، از شرکت مهندسی نوآوران تحقیق بخواهید. این تحول، فقط تغییر نام یک برند با کیفیت به یک برند با کیفیت دیگر است: Hitachi به Maxell
اطلاعات بیشتر در خصوص پروژه جدید Maxell در ماه های آینده ارائه خواهد شد.

محصولات ما

ویدئو پروژکتور مکسل MC-EX303

ویدئو پروژکتور

ویدئو پروژکتور یا اصطلاحا دیتا پروژکتور دستگاهی است که داده های چند رسانه ای مثل تصاویر، مستندات، ویدئو ها و … را از طریق منابع مختلف همچون فلش مموری ها، ویدئو پلیر ها، حافظه های جانبی یا سایر دستگاه هایی که امکان اتصال به این دستگاه ها را دارند، دریافت نموده و با بزرگنمایی مشخصی آنها را بر روی پرده نمایش و یا دیوار به نمایش در می آورد.
برای مشاهده ویدئو پروژکتور های ارائه شده توسط شرکت مهندسی نوآوران بر روی کلید مشاهده محصولات کلیک کنید.

وبکم ویدئو کنفرانس vc520

ویدئو کنفرانس

ویدئو کنفرانس به برقراری ارتباط ویدئوی همزمان و زنده صوتی و تصویری بین دو یا چند نفر گقته می شود. این ارتباط ویدئویی می تواند علاوه بر مکالمه، شامل به اشتراک گذاری انواع فایل با فرمت های مختلف نیز باشد. ارتباط ویدئویی با استفاده از تجهیزات ویدئو کنفرانس علاوه بر کاهش هزینه های برگزاری جلسات،موجبات بهبود روابط مستمر و برگزاری جلسات غیر حضوری در یک زمان و در چند نقطه را فراهم می سازد
برای مشاهده ویدئو کنفرانس های ارائه شده توسط شرکت مهندسی نوآوران بر روی کلید مشاهده محصولات کلیک کنید.

سیستم کنفرانس رستمومنت

سیستم کنفرانس

افزایش تعداد حضار در جلسات برگزار شده، نیاز به زیر ساخت های سیستم کنفرانس را به وجود می آورد. سیستم کنفرانس در واقع سیستمی است که امکان برگزاری جلسات هوشمند با امکاناتی از قبیل ذخیره محتوای جلسات، رای گیری، ترجمه همزمان و موارد مشابه را برای حاضرین در جلسات برگذار شده امکان پذیر می سازد.
برای مشاهده سیستم کنفرانس های ارائه شده توسط شرکت مهندسی نوآوران بر روی کلید مشاهده محصولات کلیک کنید.

لابراتوار زبان و کامپیوتر

لابراتوار زبان

لابراتوار زبان در واقع سیستم ای است برای اینکه شما به عنوان یک استاد بتوانید کارهایتان را به صورت تعاملی پیش برده و در زمان خود صرفه جویی کنید و از آن به بهینه ترین شکل ممکن استفاده نمایید . در واقع این امکان در کلاس های درس وجود ندارد که به همه ی دانش آموزان یا دانش جو ها به اندازه یکسان زمان اختصاص داده شود و لابراتوار زبان این کار را برای اساتید میسر می کند .
برای مشاهده لابراتوار زبان شرکت مهندسی نوآوران بر روی کلید مشاهده محصولات کلیک کنید.

دیجیتال ساینج

دیجیتال ساینیج

دیجیتال ساینج به شما این امکان را می دهد که هر نوع داده ای را در هر نقطه ای از صفحه نمایش تعبیه شده، در هر مکانی در ابعاد سازمانی، استانی، کشوری و حتی جهانی مدیریت کرده و به نمایش بگذارید . دیجیتال ساینیج یا سیستم اطلاع رسانی یکپارچه، با توجه به نیاز شاغلین در حوزه های تبلیغات و روابط عمومی، یکی از ابزار های مهم به شمار می رود.
برای مشاهده دیجیتال ساینیج شرکت مهندسی نوآوران بر روی کلید مشاهده محصولات کلیک کنید.