تغییر نام یک برند با کیفیت به یک برند با کیفیت دیگر
Hitachi به Maxell

در نمایشگاه ISE آمستردام بود که شرکت Hitachi اعلام کرد تصمیم دارد با شرکت Maxell برای تولید و توزیع سری جدید پروژکتورهای خود مشارکت نماید. پروژکتور های جدید با برند مکسل از اواسط سال ۲۰۱۹ وارد بازار شده و توسط شرکت هیتاچی توزیع می‌شوند. کیفیت ساخت بالای ویدئو پروژکتور های Hitachi و استفاده از متخصصان حرفه ای، سالهاست که موجب جلب اطمینان مشتریان و دریافت ارزش افزوده بیشتر توسط مصرف کنندگان شده است. در نتیجه این شرکت قصد دارد تا ویدئو پروژکتور های جدید خود را با برند Maxell با همان اطمینان و اعتبار سابق، عرضه و پشتیبانی نماید.
در این راستا، شرکت مهندسی نوآوران تحقیق با بیش از ۲۵ سال تجربه ارزشمند در زمینه فروش و خدمات پس از فروش انحصاری ویدئو پروژکتور های هیتاچی در ایران، مفتخر است تا از این پس ویدئو پروژکتور های مکسل را عرضه کرده و بیش از پیش در ارائه خدمات با کیفیت و به روز دنیا پیشتاز بازار باشد. از این پس، ویدئو پروژکتور های Maxell را نیز با همان کیفیت و توانمندی ویدئو پروژکتور های Hitachi و بدون هیچ تغییری در گارانتی و خدمات پس از فروش، از شرکت مهندسی نوآوران تحقیق بخواهید. این تحول، فقط تغییر نام یک برند با کیفیت به یک برند با کیفیت دیگر است: Hitachi به Maxell
اطلاعات بیشتر در خصوص پروژه جدید Maxell در ماه های آینده ارائه خواهد شد.

ادامه مطلب

محصولات ما

ویدئو پروژکتور

ویدئو پروژکتور یا اصطلاحا دیتا پروژکتور دستگاهی است که داده های چند رسانه ای مثل تصاویر، مستندات، ویدئو ها و … را از طریق منابع مختلف همچون فلش مموری ها، ویدئو پلیر ها، حافظه های جانبی یا سایر دستگاه هایی که امکان اتصال به این دستگاه ها را دارند، دریافت نموده و با بزرگنمایی مشخصی آنها را بر روی پرده نمایش و یا دیوار به نمایش در می آورد.
برای مشاهده ویدئو پروژکتور های ارائه شده توسط شرکت مهندسی نوآوران بر روی کلید مشاهده محصولات کلیک کنید

مشاهده محصولات