پروژه دیتا پروژکتور

اجرای پروژه دیتا پروژکتور در دانشگاه آزاد تهران

دیتا پروژکتور
دربارۀ دانشگاه آزاد تهران غرب

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب در سال 1373 تحت عنوان موسسه آموزش عالی سما و به منظور تامین و تربیت نیروهای متخصص تاسیس و فعالیت آموزشی خود را آغاز نمود و در حال حاضر بیش از ۴۰۰۰ نفر دانشجو در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در این واحد مشغول به تحصیل می‌باشند.

اجرای پروژۀ دیتا پروژکتور در دانشگاه آزاد تهران غرب

دانشگاه آزاد تهران جنوب از سال 1379 مشتری شرکت مهندسی نوآوران تحقیق بوده و طی این مدت بالغ بر 200 دیتا پروژکتور هیتاچی از این شرکت خریداری کرده است. بسیاری از این دستگاه‌‌ها با بیش از 10 سال کارکرد، هنوز به خوبی در حال کار بوده و طول عمر بالا و خدمات پشتیبانی بسیار خوب شرکت نوآوران یکی از نقاط قوت همکاری ما با این دانشگاه می‌باشد. با توجه به همکاری برخی از اساتید به صورت مشترک با هر دو واحد دانشگاهی غرب و جنوب، پیشنهاد خرید ویدیو پروژکتور های مشابه واحد تهران جنوب، جهت استفاده در کلاس های واحد تهران غرب، توسط این اساتید مطرح گردید.
پس از درخواست دانشگاه آزاد تهران غرب، اطلاعات کامل و روشن ویدیو پروژکتور شرکت نوآوران تحقیق برای این واحد دانشگاهی ارسال گردید و پس از بررسی‌های فنی، سفارش خرید ویدئو پروژکتور هیتاچی به تعداد 38 عدد به شرکت نوآوران ارسال گردید.

نتایج تجهیز دانشگاه آزاد تهران غرب به ویدئو پروژکتور

با تجهیز کلاس‌های این دانشگاه به ویدیو پروجکشن، اساتید این دانشگاه می‌توانند با اتصال ویدئو پروژکتور به کامپیوتر، موبایل و … از این دیوایس برای آموزش برنامه‌های کامپیوتری، نمایش فایل‌ها با فرمت‌های گوناگون از جمله وورد، اکسل و پاورپوینت، اتصال به اینترنت برای نمایش مطالب وبسایت‌ها، ارائه پرزنتیشن‌های دانشجویان و بسیاری امکانات دیگر استفاده کرده و کلاس های درس خود را بسیار مفیدتر، جذاب‌تر و پویاتر نمایند. البته کاربردهای دیتا پروژکتور تنها به این موارد ختم نشده و بسته به نیاز، می‌توان از امکانات بیشماری که دیتا پروژکتور جیبی در اختیار اساتید و دانشجویان قرار خواهد داد، بهره برد.

خدمات پس از فروش ویدیو پروژکتور

خدمات پس از فروش مناسب و پاسخگویی سریع، یکی از نقاط قوت شرکت نوآوران بوده و این شرکت با ارائه پشتیبانی مناسب برای تمامی محصولات خود از جمله دیتا پروژکتور علاوه بر کمک به افزایش طول عمر محصولات، موفق به جلب رضایت گسترده مشتریان شده و مشتریان قدیمی همواره با مراجعه جهت خریدهای جدید و همچنین توصیۀ این شرکت به دیگران ما را در انجام هرچه بهتر این کار تشویق و یاری نموده‌اند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code