پروژه دیتا پروژکتور

نصب و راه اندازی دیتا پروژکتور دانشکده پرستاری و مامائی دانشگاه علوم پزشکی تهران

دیتا پروژکتور
درباره دانشکده پرستاری و مامایی

رسالت دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی تهران بعنوان نماد آموزش عالی پرستاری و مامایی کشور، بسترسازی برای تامین خدمات مطلوب به ذینفعان در ابعاد پایه ای رشته شامل آموزش، پژوهش، مدیریت، خدمات بالینی و جامعه نگر، با محوریت فرهنگ اسلامی ایرانی مبتنی برمعنویت، اخلاق و رفتارحرفه ای از طریق تربیت نیروی انسانی خردورز، با صلاحیت، نوآور و علاقمند به رشته و در راستای حرکت در مسیر دانایی محوری سند چشم انداز 1404 جمهوری اسلامی ایران و نقشه علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران در سطوح ملی منطقه ای و بین المللی می باشد.

پروژه نصب و راه اندازی ویدئو پروژکتور هیتاچی دانشکده پرستاری و مامائی

کارشناسان شرکت مهندسی نوآوران تحقیق با توجه به درخواست این دانشکده جهت سالن انتظار یکی از مراکز پزشکی زیر مجموعه دانشکده پرستاری نسبت به نصب و بهره برداری از دیتا پروژکتور هیتاچی و پرده نمایش نمودند. افرادی که در این سالن در انتظار دیدار پزشکان مورد نیاز خود هستند از تصاویر با کیفیت به نمایش در آمده در این محل با تکنولوژی منحصر بفرد ویدیو پروجکشن هیتاچی استفاده خواهند برد.

برخی از مشخصات دیتا پروژکتور هیتاچی مدل CP-EX251N

این مدل از ویدیو پرژکتورهای هیتاچی دارای 2700 انسی لومنز شدت روشنایی و یکی از پرفروش ترین مدل های سالهای اخیر میباشد. ازاین پرژکتور میتوان از 30 تا 300 اینچ تصویر با کیفیت دریافت کرد. کنتراست این دستگاه 2000 به 1 میباشد و تا فاصله ده متری نیز بهترین تصویر را بنمایش میگذارد.یکی از موارد استفاده این دستگاه در مراکز آموزشی و دانشگاهی است .

خدمات پس از فروش شرکت مهندسی نوآوران تحقیق

دیتا پروژکتور های هیتاچی دارای یکسال گارانتی دستگاه، شش ماه لامپ و سه سال خدمات پس از فروش شرکت نوآوران تحقیق میباشند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code