سوالات متداول دیجیتال ساینیج

سیستم دیجیتال ساینیج چیست؟

سیستم دیجیتال ساینیج جهت اطلاع رسانی های یکپارچه، آنلاین و اطلاع رسانی های درون سازمانی از راه دور مورد استفاده قرار می گیرد.

سازمان ها و شرکت ها به چه منظور از دیجیتال ساینیج استفاده می کنند؟

سازمان ها جهت تبلیغات، اطلاع رسانی مناسبت ها، اطلاع رسانی درون سازمانی، اخبار روز، نمایش نرخ آنلاین ارز، سکه و طلا و…. از ساینیج استفاده می کنند.

چه نوع محتوایی برای دیجیتال ساینیج مورد استفاده قرار می گیرد؟

با توجه به نوع لایسنس نرم افزار ساینیج متفاوت است، امکان نمایش عکس، فیلم، متن، متن روان، RSS های خبری، فایل های فلش، PDF، صفحات وب و… وجود دارد. همچنین می توان به Data Provider های مختلف متصل کرد تا محتوا بر اساس آن نمایش داده شود.

چه سخت افزاری برای دیجیتال ساینیج مورد استفاده قرار می گیرد؟

براساس نوع و تعداد کلاینت ها نی تواند متفاوت باشد. همکاران ما در واحد دیجیتال ساینیج پس از بررسی پروژه بصورت کارشناسی شده سخت افزار مورد نیاز را اعلام می کند.

آیا نوع نمایشگر استفاده شده برای نرم افزار دیجیتال ساینیج مهم است؟

هر نمایشگری با هر سایز، تکنولوژی و مدلی با سیستم دیجیتال ساینیج شرکت مهندسی نوآوران تحقیق قابلیت سازگاری دارد. همچنین در نرم افزار ساینیج PADS4 امکان تنظیک رزولوشن های تصویر (حتی ویدئو وال) وجود دارد.

نوع لایسنس نرم افزار دیجیتال ساینیج شرکت مهندسی نوآوران تحقیق به چه صورت است؟

لایسنس نرم افزار ساینیج شرکت مهندسی نوآوران تحقیق به صورت Lifetime می باشد.

زمانبندی در نرم افزار دیجیتال ساینیج به چه صورت است؟

در نرم افزار ساینیج PADS4 می توانید تمامی مانیتور ها را به صورت روزانه، هفتگی، ماهیانه، سالیانه و حتی سال های آینده را زمانبندی کرد و نرم افزار در زمان تعیین شده به صورت اتوماتیک محتوا را نمایش می دهد.

آیا در نرم افزار ساینیج با محدودیت طراحی مواجه هستیم؟

در نرم افزار دیجیتال ساینیج PADS4 شما امکان طراحی n صفحه را دارید و می توانید المان های مورد نیاز را در هر صفحه قرار داده و دستور پخش دهید.

آیا از طریق ساینیج می توان مانیتور ها را مدیریت کرد؟

بله، می توان تمامی مانیتور ها را در هر نقطه مدیریت کامل کرد که این مدیریت شامل دیدن نوع محتوا نمایش داده شده بر روی هر مانیتور، روشن و خاموش کردن کامپیوتر و مانیتور، بررسی قطع و وصل بودن شبکه، IP، MAC Address و ریستارت کردن از راه دور سیستم ها می باشد.

نرم افزار دیجیتال ساینیج PADS4 قابلیت نمایش چه فرمت هایی را دارد؟

نرم افزار PADS4 از نرم افزار های برتر شرکت مایکروسافت می باشد تمامی فرمت های متداول را پشتیبانی و پخش می کند.