تازه ها, دانستنی های برد هوشمند, دانستنی های دیجیتال ساینیج, دانستنی های سیستم کنفرانس, دانستنی های لابراتوار زبان, دانستنی های ویدئو پروژکتور, دانستنی های ویدئو کنفرانس, ویدئو پروژکتور

شرکت نوآوران 18 ساله می شود – 10درصد تخفیف ویژه مشتریان جدید سایت

مشتری

با گسترش روز افزون تکنولوژی، امروزه در همه جا تجهیزات ارتباطی و کمک آموزشی در دسترس عموم قرارگرفته است، مفتخریم که شرکت خود را یکی از مجریان برتر این عرصه می دانیم و هجدهمین سالگرد آنرا خدمت شما مشتریان عزیز و پرسنل شرکت تبریک عرض می نماییم.
شرکت مهندسی نوآوران تحقیق درسال 1374 با چهار پرسنل پرتلاش فعالیت خود را در زمینه فروش سخت افزار، کامپیوتر، پرینتر و پلاتر آغاز نمود و توانست با جلب رضایت مشتریان تعداد 50 شرکت را به فهرست مشتریان ثابت خود اضافه کند.
درپی این موفقیت مالی شرکت نوآوران تصمیم به بزرگتر نمودن شرکت، افزایش پرسنل و گسترش خدمات گرفت بدین ترتیب تا سال 1381 گروه کالاهای تجهیزات تکنولوژی آموزشی جهت ارائه به دانشگاه ها، مراکز آموزش، سازمان های دولتی و خصوصی اضافه گردید که از آنجمله می توان دستگاههای ویدئو پروژکتور پاناسونیک و هیتاچی – ویژوالایزر توپکس و لومنز – پرده های نمایش – تلوزیونهای هیتاچی – سیستم های صوتی و کنفرانس توآ – تلفنهای تصویری – لابراتوار زبان کاموب را نامبرد.
با پیشرفت تکنولوژی و پذیرش آن در کشور از سال 1386 سیستمهای ویدئو کنفرانس لایف سایز – تلفنهای تحت شبکه آوایا – لابراتوار های آموزشی نرم افزاری چیرو – سیستمهای اطلاع رسانی دیجیتال ساینیج ناوری و پدز به کالاهای این شرکت اضافه گردید و مورد استقبال مشتریان قرارگرفت.
هم اکنون شرکت نوآوران دارای 10000مشتری اعم از شرکت های خصوصی و دولتی، 150 نماینده در شهرهای مختلف کشور و 70 پرسنل در دفتر مرکزی می باشد و با دراختیار داشتن تیم مجرب نصب آمادگی خدمات رسانی به مشتریان عزیز می باشد.

گروه کالاهای شرکت نوآوران به شرح زیر است:
ویدئو دیتا پرژکتورهای هیتاچی
بردهای هوشمند آی برد
سیستم های کنفرانس توآ
تجهیزات ویدئو کنفرانس لایف سایز
تجهیزات اطلاع رسانی ناوری و پدز
لابراتوار های آموزشی چیرو
به مناسبت سالگرد تاسیس شرکت، مشتریان جدیدی که از تاریخ 92/08/18 الی 92/08/21 خرید خود را در سایت ثبت کنند از 10% تخفیف برخوردار خواهند شد. (لینک ثبت نام)
پیام مدیریت به مناسبت هجدهمین سالگرد تاسیس شرکت :
پایه های شرکت نوآوران بر دانش، صداقت و تلاش روز افزون قرار گرفته است. از کلیه پرسنل و مشتریانی که در قریب به 20 سال گذشته ما را همراهی کرده اند کمال تشکر را دارم.

مهندس اسماعیل صداقت (ریاست هیئت مدیره)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کپچا 52 − = 45