پروژه لابراتوار زبان

پروژه لابراتوار زبان انگلیسی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار

لابراتوار زبان انگلیسی

آموزش زبان و نحوه تدریس آن همواره یکی از دغدغه های دانشگاه ها و مراکز آموزشی بوده است. در سالهای اخیر، توسعه نرم افزارهای آموزش زبان هماهنگ با سیستم های دیجیتال و چندرسانه ای به ارتقای نحوه تدریس در آموزشگاه ها کمک شایانی کرده است. CHieru یکی از مؤسساتی است که از سال 2006 در ژاپن تأسیس شده و به عرضه لابراتوار زبان انگلیسی چند منظوره و هوشمند خود در سراسر جهان پرداخته است. کاربری آسان و محیط آموزشی بسیار کارآمد این نرم افزار از عوامل گستردگی استفاده از این لابراتوار زبان است.
​برای دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار به عنوان قدیمی ترین و معتبرترین دانشگاه علوم دریایی ایران، آموزش زبان یکی از اصلی ترین عناوین درسی است. به همین دلیل، در سال های گذشته لابراتوار زبان Comweb  را به عنوان یک ابزار کمک آمورشی از شرکت مهندسی نوآوران تحقیق خریداری کردند و به دلیل رضایت از پشتیبانی و خدمات پس از فروش شرکت و با توجه به اعتمادی که داشتند برای ساختمان جدید دانشکده ادبیات تصمیم به خرید لابراتوار زبان انگلیسی 20  نفره CHieru  گرفتند.
تمام تجهیزات لابراتوار زبان از سیستم های کامپیوتری استاد و دانشجوگرفته تا هدست، کابین و شبکه  توسط تیم متخصص شرکت مهندسی نوآوران تحقیق در محل دانشکده ادبیات نصب و راه اندازی گردید تا دانشجویان بتوانند از امکانات و قابلیت های ارائه شده از این نرم افزار لابراتوار زبان در دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار بیشترین بهره را ببرند.
طبق گفته مسئولین دانشگاه، بهره گیری از امکانات قابل توجه لابراتوار زبان CHieru که در ادامه به آنها اشاره خواهد شد، نیاز مدرسین و دانشجویان را به طور کامل برطرف ساخته است.

لابراتوار زبان

ویژگی های لابراتوار زبان انگلیسی CHieru

– امکان آموزش زبان به افراد در سطوح مختلف به طور همزمان

– صرفه جویی در زمان و بازده بسیار بالا

– امکان استفاده از سیستم های صوتی و تصویری متصل به سیستم

– دسترسی به محتوای آموزشی برای هر شخص در سیستم های مجزا

– قابلیت برنامه ریزی آموزشی توسط استاد برای هر دانشجو

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code