پروژه لابراتوار زبان

اجرای پروژه لابراتوار زبان دانشگاه صنعتی شریف

درباره دانشگاه صنعتی شریف

دانشگاه صنعتی شریف در یازدهم آبان ماه ۱۳۴۴ با کیفیتی هم سطح دانشگاه ‌های معتبر دنیا به دست دکتر محمد علی مجتهدی تأسیس گردید. این دانشگاه از مهرماه سال ۱۳۴۵ با در اختیار داشتن تنها ۵۴ نفر عضو هیأت علمی (۸ نفر دکتری، ۳۸ نفر فوق لیسانس، ۳ نفر لیسانس و ۵ نفر تکنسین) فعالیت آموزشی خود را با پذیرش ۴۰۷ نفر دانشجو آغاز کرد. دانشکده‌ های مهندسی برق، مهندسی شیمی، مهندسی متالورژی و مهندسی مکانیک در بدو تأسیس دانشگاه اقدام به پذیرش دانشجو نمودند. این دانشگاه هم اکنون مجهز به لابراتوار زبان شرکت مهندسی نوآوران تحقیق می باشد.

روند اجرای پروژه لابراتوار زبان دانشگاه صنعتی شریف

ریاست محترم دانشگاه صنعتی شریف قبل از اینکه لابراتوار زبان را برای دانشگاه سفارش دهند از محصولات دیگر شرکت نوآوران تحقیق چون دیتاپروژکتور هیتاچی و برد هوشمند استفاده کرده بودند و با توجه به رضایتی که از محصولات شرکت و همچنین حسن نیت شرکت در انجام این پروژه ها داشتند، اینبار درخواست خود را مبنی بر تجهیز ۳ کلاس از دانشگاه به لابراتوار زبان، را به کارشناسان ما دادند. کلاسها به ترتیب ۴۰،۳۰ ( لابراتوار زبان و کامپیوتر) و ۲۵ نفره (به Multimedia مجهز شدند) بودند. کل فرایند اجرای این سه پروژه طی ۴۵ روز انجام و به اساتید و مدیران گروه زبان، مسئول تجهیزات لابراتوار زبان، آموزش های تخصصی داده شد. لابراتوار زبان شرکت مهندسی نوآوران تحقیق به منظور تسهیل امر آموزش در زمینه های زبان، کامپیوتر و گاهی هم برای برخی دروس دیگر برای این دانشگاه نصب گردیده است. شایان ذکر است که برند این لابراتوار زبان، Comweb می باشد.

لیست تجهیزات لابراتوار زبان که به این دانشگاه داده شده است شامل موارد زیر می باشد:

-کابین دانشجویان
-صندلی استاد و دانشجویان
-کنسولهای اختصاصی لابراتوار زبان
-هدست مخصوص لابراتوار زبان
-۲ عدد کامپیوتر برای اساتید این دانشگاه

خدمات پس از فروش

شرکت مهندسی نوآوران تحقیق پشتیانی ۱۰ ساله ای را به مشتریان خود ارائه خواهد داد و این شرکت تا ۱۰ سال قطعات سخت افزاری کاموب را تامین می کند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code