پروژه لابراتوار زبان

پروژه لابراتوار زبان مرکز تحقیقات دندان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران

لابراتوار زبان
مقدمه

در سال ۱۹۲۱ پیشنهاد تأسیس مدرسه دندانسازی توسط دکتر میلچارسکی و دکتر سیاح مطرح گردید و با تصویب مسئولین وقت دستور راه‌اندازی مدرسه دندانسازی در سال ۱۹۲۸ داده شد. با تأسیس دانشگاه تهران در سال ۱۹۳۴ یک دوره آموزشی ۵ ساله به دندانپزشکی اختصاص یافت. در سال ۱۹۵۶ دانشکده دندانپزشکی از دانشکده پزشکی دانشگاه تهران جدا گردید و فعالیت خود را به صورت مستقل ادامه داد.

اجرای پروژه لابراتوار زبان کلسمیت در دانشکدۀ دندانپزشکی دانشگاه تهران

لابراتوار زبان قدیمی این دانشکده از محصولات شرکت نوآوران بود. مسئولان این لابراتوار آموزش زبان قصد انتقال آن به طبقات دیگر ساختمان دانشکده را داشتند، اما در پی توضیحات کارشناسان دپارتمان لابراتوار چند منظوره شرکت نوآوران تحقیق آنان متقاعد شدند که با توجه به هزینۀ جابجایی ارتقای این لابراتوار به سیستم جدید لابراتوار چند منظوره زبان کلسمیت برای این دانشکده بسیار بهتر خواهد بود.
لازم به ذکر است که در فرایند ارتقای سیستم قدیمی این دانشکده به لابراتوارزبان کلسمیت جدید تمامی کابین‌ها و حتی موس و کیبورد سیستم‌های قدیمی مورد استفاده قرار گرفت.

تجهیزات لابراتوارزبان کلسمیت ( Classmate ) مرکز تحقیقات دندان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران

-۲۴ کامپیوتر دانشجو
-۱ کامپیوتر استاد
-زیرساخت شبکه
-۲۴ لایسنس نرم افزار Classmate دانشجو و یک لایسنس نرم افزار Classmate استاد با پشتیبانی کامل و به روز رسانی رایگان

آموزش و خدمات پس از فروش لابراتوار آموزشی زبان

پس از اتمام نصب و جابجایی، آموزش کار با لابراتوار کلسمیت در چندین مرحله به مسئولین این لابراتوار داده شد و با توجه به خرید لایسنس نرم افزار کلسمیت تاکنون سه بار، به روزرسانی نرم افزار کلسمیت به آخرین ورژن‌های این نرم افزار به صورت رایگان انجام شده است.
هم اکنون لابراتوار زبان این دانشکده جهت آموزش زبان تخصصی دانشجویان دندانپزشکی، آموزش دروس کامپیوتری و آموزش‌های دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code