تازه ها

نوروز 97 بر همگان مبارک

سال نو

اندک اندک بهار گرد تقویم میرقصد و زمان حول چشم ها میچرخد
اسفند بی قرار رفتن شکوفه، مشتاق آمدن
بهاری به سبزینگی عشق در راه است

فرا رسیدن سال نو نوید تجدید حیاتی پرطروات و تحولی پربرکت در طبیعت است. بار دیگر نوروز با وجد و نشاط عالم را سرمست می سازد و جشن شکوفه ها با جلوه ای بی نظیر به نمایش درخواهد آمد.
شرکت مهندسی نوآوران تحقیق وظیفه خود می داند این موهبت الهی را که همانا شکوفایی دوباره و سرآغازی جدید در زندگی است؛ به تمامی همکاران ارجمند و مشتریان عزیز تبریک و تهنیت عرض نماید و از تمامی افرادی که در سال گذشته زیر سایه الطاف الهی به این شرکت در راستای رسیدن به اهداف و چشم اندازهایش یاری رسانده اند؛ تشکر ویژه ای داشته باشد.
از سال 1374 که شرکت مهندسی نوآوران تحقیق خدمت رسانی و تامین تجهیزات آموزشی، ارتباطی و سمعی و بصری را آغاز کرده، افتخار همکاری با بیش از ده هزار شرکت دولتی و خصوصی در بیش از 500 شهر داشته و به لطف خدا و توانایی متخصصین خود توانسته نمایندگی انحصاری بیش از 10 برند نام آشنای جهان مانند هیتاچی، لایف ساز، رست مومنت را دریافت نماید و تمامی محصولات خود در زمینه تجهیزات ویدئوکنفرانس، دیتاپروژکتور، دیجیتال ساینیج، لابراتوار آموزشی زبان و غیره را طبق آخرین تکنولوژی موجود در جهان عرضه کند.
شرکت مهندسی نوآوران تحقیق با تمرکز بر هدف جلب رضایت مشتری، تولید و تامین محصولات به روز و باکیفیت و خدمات پس از فروش مطمئن و با عنایت پروردگار و تلاش همکاران، گام موثری در جهت حفظ و ارتقای ارزش های این شرکت بردارد.
در پایان سعادت و بهروزی توأم با خیر و برکت را از درگاه خداوند متعال آرزومندیم.

جهت دانلود تقویم 97  شرکت مهندسی نوآوران تحقیق اینجا کلیک کنید.