دانستنی های ویدئو کنفرانس

انقلابی در کنفرانس ویدئویی با ویدئو کنفرانس لاجیتک group

ویدئو کنفرانس لاجیتک group

در شرکت لاجیتک، پیشرفت مداوم و بدون توقف تنها یک اصل نیست؛ بلکه یک تمرین است و حتی در شرایطی که به یک برند غالب در سیستم‌‌های اتاق کنفرانس ویدیویی تبدیل‌شده است، هرگز دست از نوآوری و بهبود نخواهند کشید. ​

دستاوردهای لاجیتک در صنعت ویدئو

دستاوردهای شرکت لاجیتک در صنعت ویدئو را می‌توان عمدتاً به موفقیت  ویدئو کنفرانس لاجیتک group با دوربین کنفرانس USB نسبت داد که  انقلابی در اتاق کنفرانس ویدئویی با قیمت مناسب و عملکرد قابل‌ توجه ایجاد کرد و اکنون با داشتن دوربین کنفرانسی کاملاً مجهز که در یک اتاق، کل فضا را پوشش می‌دهد، رشد بیشتر Logitech MeetUp تضمین‌شده به نظر می‌رسد.

در بازار ویدئو کنفرانس که به‌سرعت در حال تغییر است، این شرکت تنها به دستاوردهای خود اکتفا نمی‌کند و از درجا زدن راضی نیست چون معتقد است موفقیت هرگز پایان نخواهد یافت.​ ​به همین دلیل  به خاطر پیشرفت قابل توجه سیستم صوتی برای Logitech GROUP هیجان‌زده‌ است. پیشرفت‌های قابل‌توجه که نه فقط موجب بهبود عملکرد برقراری ارتباط دوطرفه شده بلکه باعث موارد زیر می شود:

پیشرفت‌های لاجیتک در سال‌های اخیر

  • از بین بردن اثر double-talk

double-talk زمانی اتفاق می افتد که دو طرف در حین جلسه بطور همزمان صحبت کنند.

  • کنترل بهتر خودکار صدای ورودی

  • بهبود لغو اکوی صوتی

  • افزایش دقت beamforming میکروفن

تکنیک beamforming  به فرایند متمرکز کردن پرتو ها به سوی یرنده گفته می شود.

تمام موارد بالا تجربه صوتی بهتری را برای شرکت‌کنندگان در جلسه داخلی یا از راه دور بوجود می آورد.

 بعلاوه، این بهبودها هم برای سیستم‌های ویدئو کنفرانس لاجیتک group جدید و هم سیستم‌هایی که در حال حاضر موجودند، دردسترس است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد جدیدترین تکنولوژی ها ی ویدئو کنفرانس می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید:

شماره تماس: 02142981

واتس اپ: 09103334800

اینستاگرام: noavarantahghigh@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

58 + = 67