پروژه دیتا پروژکتور

نصب ویدیو پروژکتور در دانشکده اقتصاد

ویدیو پروژکتور
دربارۀ دانشکدۀ اقتصاد دانشگاه شهید بهشتی

دانشکده علوم اقتصادی و سیاسی همزمان با تأسیس دانشگاه در سال 1339 با نام دانشکده بانکداری و علوم مالی و اقتصادی فعالیت خود را آغاز کرد. ساختمان دانشکده در بدو تأسیس در خیابان ایرانشهر جنوبی بود. تا اینکه در سال 1346 به محل فعلی دانشکده در پردیس دانشگاه انتقال یافت.

دیتا پروژکتور و تجهیزات کمک آموزشی دانشکدۀ اقتصاد دانشگاه شهید بهشتی

ویدیو پروژکتور هیتاچی

این دانشکده قبلا از برندهای دیگر دیتا پروژکتور خریداری کرده بود که به دلیل پشتیبانی نامناسب به دنبال شرکتی بودند که ضمن برخورداری از رزومۀ قوی و سابقۀ همکاری با دانشگاه‌ها، خدمات و پشتیبانی مناسب و محصول با کیفیت با آخرین تکنولوژی های روز ارائه دهد. پس از مشاهده پشتوانه و رضایت مشتریان شرکت مهندسی نوآوران تحقیق را به عنوان تامین کنندۀ ویدئو پروژکتور خود انتخاب کرد.
پس از این همکاری به دنبال رضایت از محصول و خدمات مشتریان این دانشکده شرکت نوآوران تحقیق را به دانشکده‌های دیگر این دانشگاه معرفی کرد و خرید ویدئو پروژکتور و تجهیزات کمک آموزشی آنان همچنان ادامه دارد.

لیست تجهیزات ویدیو پروژکتور دانشکدۀ اقتصاد دانشگاه شهید بهشتی

-20 ویدیو پروژکتور هیتاچی
-20 پرده نمایش

خدمات پس از فروش دیتا پروژکتور دانشکدۀ اقتصاد دانشگاه شهید بهشتی

براساس سیاست‌های شرکت نوآوران کارشناسان دپارتمان دیتا پروژکتور با تماس‌های منظم و ارائۀ سرویس‌های دوره‌‌ای، از عملکرد مناسب ویدئو پروژکتورهای این دانشگاه و رضایت مشتری اطمینان می‌یابند.

فواید استفاده از ویدیو پروژکتور

می‌دانیم که پس از رایج شدن استفاده از ویدئو پروژکتورها در کلاس درس، تخته سیاه دیگر به صورت ابزاری در گذشته دیده می‌شود. با استفاده از دیتا پروژکتور معلمان می‌توانند سخنرانی‌های خود را با استفاده از پاورپوینت، تصاویر و حتی فیلم به عنوان ابزار آموزش از طریق ویدیو پروژکتور نمایش دهند و دانشجویان به جای یادداشت برداشتن، می‌توانند مطالب آموزشی را به صورت فایل دریافت کرده و در کلاس بر روی یادگیری تمرکز کنند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code