راه اندازی وایت برد هوشمند در دانشکدۀ الکترونیک دانشگاه تهران

هوشمند سازی

دربارۀ دانشگاه

دانشکده برق و الکترونیک همزمان با تاسیس دانشکده فنی در سال ۱۳۱۳ ایجاد شد و در سال ۱۳۲۰ از محل اولیه آن که دارالفنون بود به محل فعلی دانشکده فنی انتقال یافت.
با توجه به پیشگام بودن دانشگاه تهران در عرصه آموزش عالی کشور، بهره‌گیری از ابزارها و روش‌های نوین، با هدف توسعه دامنه و ارتقا کیفیت آموزش در سطوح عالی آن، برای مسئولین این دانشگاه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و می‌باشد. این دانشگاه در سال ۱۳۸۰ نسبت به ایجاد حوزه‌ای مستقل برای فعالیت در زمینه آموزش مجازی اقدام نمود.
دانشکدۀ الکترونیک دانشگاه تهران مسئولیت راه اندازی بخش آموزش مجازی این دانشگاه را بر عهده داشت.

خرید وایت برد هوشمند توسط دانشکدۀ الکترونیک دانشگاه تهران

با توجه به اینکه این دانشگاه، در قسمت استفادۀ استاد از نرم افزار آموزش الکترونیک نیاز به برد هوشمندی داشت که بتواند به خوبی با نرم افزار آموزش الکترونیکی آن کار کند، پس از دریافت اطلاعات اسمارت برد از شرکت‌های فعال در زمینۀ هوشمندسازی شروع به تست انواع بردهوشمند این شرکت‌ها نمود. مسئولین این دانشگاه ضمن بازدید از شرکت مهندسی نوآوران تحقیق، اقدام به تست نرم افزار برد الکترونیکی این شرکت نمودند و پس از تایید اولیه، درخواست نصب آزمایشی نرم افزار وایت برد هوشمند در محل کلاس‌های این دانشگاه را مطرح نمودند. پس از یک دورۀ یک ماهه نصب آزمایشی، این دانشگاه ضمن اعلام رضایت تاییدیه لازم جهت خرید برد هوشمند و تجهیزات هوشمندسازی را به شرکت نوآوران تحقیق ارسال نمود و سپس نرم افزار تخته هوشمند در ۶ دانشکدۀ مختلف این دانشگاه نصب گردید. تمامی مراحل نصب و راه اندازی برد های هوشمند و تجهیزات هوشمندساز طی ۲ روز انجام گردید.

لیست تجهیزات هوشمند سازی دانشکدۀ الکترونیک دانشگاه تهران
  • ۶ برد هوشمند iBoard
  • ۶ دیتا پروژکتور هیتاچی

آموزش و خدمات پشتیبانی برد هوشمند و تجهیزات هوشمندساز دانشگاه تهران

آموزش تجهیزات هوشمند سازی و طی ۲ مرحله انجام شد. در زمینۀ خدمات پشتیبانی، شرکت نوآوران همواره ارائۀ پشتیبانی مناسب و پیگیری‌های دوره‌ای را به عنوان فرصتی جهت حفظ رابطه با مشتریان و فراهم نمودن رضایت آنان مغتنم می‌شمارد. از این رو کارشناسان واحد برد الکترونیکی این شرکت ضمن برقراری تماس‌های دوره‌ای از صحت عملکرد تجهیزات هوشمند ساز خود اطمینان می‌یابند و در صورت نیاز به هرگونه خدمات بلافاصله خدمات موردنیاز را برای مشتریان گرانقدر خود فراهم می‌آورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *