راه اندازی برد هوشمند در مدرسه امام سجاد

برد هوشمند

داستان خرید تخته هوشمند توسط مدرسۀ امام سجاد

پروسه خرید این پروژه، کمی با بقیۀ پروژه‌های برد هوشمند مدارس متفاوت است. داستان از این قرار بود که شرکت مهندسی نوآوران تحقیق در حال اجرای پروژۀ دیجیتال ساینیج در یکی از شرکت‌های بزرگ مواد شوینده و لوازم آرایشی و بهداشتی بود. در جلسه‌ای که با مدیرعامل این شرکت جهت معرفی سیستم ساینیج شرکت نوآوران برگزار گردیده بود، مدیریت عامل این شرکت سوالاتی در مورد بردهای هوشمند و خدمات هوشمند سازی مدارس نیز مطرح نمودند. زمانی که جویای دلیل علاقمندی ایشان به تجهیزات هوشمند سازی مدارس شدیم، متوجه شدیم که ایشان عضو هیئت امنای مدرسه امام سجاد هستند و تمایل دارند که در صورت امکان این مدرسه به تخته های هوشمند و تجهیزات مدارس هوشمند مجهز شود.

با توجه به سرعت عمل، دقت در اجرا و سیستماتیک بودن شرکت نوآوران تحقیق در مراحل اجرای پروژۀ تابلو دیجیتال، پروژه هوشمند سازی نیز به شرکت نوآوران سپرده شد. کارشناسان واحد برد هوشمند شرکت پس از بازدید از این مدرسه، پیشنهادی جهت تجهیزات هوشمندسازی این مدرسه ارائه نمودند. در مرحلۀ بعد مدیریت مدرسه سرکار خانم آقا میری از اسمارت برد و ویدئو پروژکتور شرکت نوآوران تحقیق بازدید به عمل آورده و پس از تایید کیفیت محصولات هوشمندساز شرکت نوآوران، سفارش نهایی وایت برد هوشمند و ویدیو پروژکتور داده شد.

لیست تجهیزات هوشمند سازی مدرسه هوشمند امام سجاد

آموزش و خدمات برد الکترونیکی در مدرسه هوشمند امام سجاد

پس از نصب و راه اندازی تخته های هوشمند و ویدئو پروژکتور در این مدرسه، آموزش معلمین این مدرسه هوشمند طی دو مرحله انجام شد. براساس دستورالعمل‌های شرکت در حیطه خدمات پس از فروش، کارشناسان واحد برد های هوشمند با پیگیری و تماس‌های دوره‌ای از عملکرد مناسب محصول و رضایت مشتری اطمینان می‌یابند.

بیشتر بخوانید:  سوالات متداول در هنگام خرید ویدئو پروژکتور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *