پروژه نصب دیتا پروژکتور آموزش و پرورش تفرش

دیتا پروژکتور

درباره آموزش و پرورش تفرش

شهرستان تفرش یکی از شهرستان‌های استان مرکزی در ایران است که مرکز آن شهر تفرش می‌باشد. آموزش و پرورش تفرش دارای معاونت‌های مختلفی مانند معاونت پرورشی، پژوهشی، توسعه منابع، آموزش متوسطه، آموزش ابتدایی، معاونت تربیت بدنی و سلامت و معاونت نهضت سوادآموزی می‌باشد.

مراحل خرید ویدئو پروژکتور توسط آموزش و پرورش تفرش

در سال ۱۳۹۰ کارشناسان دپارتمان هوشمندسازی شرکت نوآوران، طی مراجعات حضوری به شهرستان های استان مرکزی، به معرفی محصولات هوشمندسازی در این مناطق پرداختند. آموزش و پرورش شهر تفرش ضمن ابراز علاقه به ورود محصولات هوشمندسازی به کلاس‌های درس این شهر، درخواست بازدید از شرکت نوآوران را نمود.
به دنبال این تصمیم برخی از مقامات آموزش و پرورش این شهر به همراه تعدادی از مدیران مدارس ضمن بازدید از شرکت نوآوران، از تجهیزات هوشمندسازی مدارس این شرکت شامل دیتا پروژکتور و تخته هوشمند دیدن نموده و سپس از تعدادی از مراکز کارشدۀ شرکت نوآوران در زمینۀ هوشمندسازی بازدید کرده و کیفیت محصولات و خدمات پشتیبانی این شرکت را از آنان جویا شدند. پس از بررسی‌های مکفی، مسئولان آموزش و پرورش شهرستان تفرش اقدام به خرید ویدئو پروژکتور و برد هوشمند از شرکت نوآوران تحقیق نمودند.

لیست تجهیزات ویدئو پروژکتور آموزش و پرورش تفرش

-۳۵ ویدیو پروژکتور هیتاچی
-۳۵ برد هوشمند iBoard

آموزش و خدمات پس از فروش دیتا پروژکتور

پس از نصب و راه اندازی ویدیو پروژکتور و برد الکترونیکی در برخی از مدارس شهرستان تفرش، آموزش‌های لازم به معلمان و مدیران این مدارس داده شد. در طول این مدت همکاری شرکت نوآوران با پاسخگویی مناسب و درخور به پشتیبانی محصولات هوشمندساز خود پرداخته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *