تجهیز مجموعه مدارس پتروشیمی ماهشهر به دیتا پروژکتور

دیتا پروژکتور

درباره مجموعه مدارس پتروشیمی ماهشهر

اولین مدرسه از مجموعه مدارس پتروشیمی ماهشهر، در سال ۱۳۷۱ تاسیس شد و با توسعه تدریجی مدارس، در حال حاضر این مجموعه شامل مدارس دخترانه و پسرانه از دبستان تا دبیرستان می‌باشد.

مراحل انجام کار در پروژۀ دیتا پروژکتور مدارس پتروشیمی ماهشهر

در سال ۹۲ مجموعه مدارس پتروشیمی ماهشهر از طریق فراخوان از شرکت‌های بزرگ فعال در زمینه هوشمند سازی مدارس دعوت کرد تا لیست محصولات و خدمات هوشمند سازی خود را به این مجموعه مدارس، ارائه دهند.
شرکت نوآوران تحقیق جهت معرفی محصول خود یک دیتا پروژکتور و بردهوشمند را به صورت آزمایشی در این مجموعه نصب نمود. کارشناسان این مدارس با در اختیار داشتن این دیتا پروژکتور و وایت برد هوشمند قادر بودند که به مدت ۲ ماه به صورت کاملا رایگان عملکرد آن را مورد بررسی قرار داده و تمامی سوالات خود را با کارشناسان شرکت نوآوران مطرح نمایند. سپس کارشناسان شرکت نوآوران، جهت آموزش و ارائه راهکار هوشمند سازی در محل حاضر شدند و پس از جلب رضایت کامل کارشناسان این مجموعه مدارس، شرکت نوآوران تحقیق برندۀ این فراخوان اعلام گردید.

هم اکنون به دنبال رضایت کامل این مجموعه مدارس از تجهیزات هوشمندسازی مدارس شرکت نوآوران، بالغ بر ۸۵ کلاس این مجموعه مدارس به تجهیزات ویدئو پروژکتور و برد الکترونیکی شرکت نوآوران مجهز می باشند.

لیست تجهیزات ویدئو پروجکشن و برد هوشمند نصب شده در مجموعه مدارس پتروشیمی ماهشهر
  • ۸۵ برد هوشمند iBoard
  • ۸۵ ویدیو پروژکتور هیتاچی

آموزش و خدمات پس از فروش جهت تجهیزات مدرسه هوشمند

پس از نصب تجهیزات ویدیو پروژکتور و وایت برد هوشمند در مجموعه مدارس پتروشیمی ماهشهر کارشناسان شرکت نوآوران با حضور مجدد در این مجموعه مدارس اقدام به ارائه آموزش به دبیران و دانش‌آموزان این مدارس نمودند.
اکنون پس از گذشت یک سال از نصب تجهیزات ویدیو پروژکتور و اسمارت برد در این مجموعه مدارس، کارشناسان شرکت نوآوران همواره درکنار مجموعه مدارس پتروشیمی ماهشهر حضور داشته و پاسخگوی سوالات این عزیزان بوده اند.

بیشتر بخوانید:  مقایسه دیتا ویدئو پروژکتور DLP, LCD و LED

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *