نصب و راه اندازی نرم افزار دیجیتال ساینیج در اتاق بازرگانی تهران

نرم افزار دیجیتال ساینیج

مجلس وکلای تجار در سال ۱۲۶۳ بنیانگذاری و در سال ۱۳۰۵ به اتاق بازرگانی تهران تغییر نام داد و در فهرست تشکل های وزارت بازرگانی قرار گرفت. ارتباط تنگاتنگ فعالیت های این اتاق با قوای سه گانه، اعطای تسهیلات و سرمایه های اقتصادی با جذب سرمایه های خارجی، همکاری با اتاق بازرگانی های کشورهای دیگر، صدور گواهی مبدا و تاییدیه اسناد تجاری برخی از وظایف آن است.
یکپارچه سازی اطلاعات موجود درخصوص کارتهای بازرگانی، مدارک و اسناد صادر شده و غیره و قراردادن اطلاعات مورد نیاز مراجعه کنندگان و خدمت رسانی بهینه به آنها تنها با استفاده از یک نرم افزار دیجیتال ساینیج قدرتمند امکان پذیر است.
به دلیل مشکلاتی که اتاق بازرگانی تهران با نرم افزار دیجیتال ساینیج ایرانی خود داشتند تصمیم به تغییر آن و استفاده از یک برند به نام در این زمینه گرفتند. گستردگی استفاده از نرم افزار دیجیتال ساینیج  PADS4 ساخت شرکت NDS در ایران موجب شد که مدیران اتاق در شرکت مپنا با این نرم افزار – که توسط شرکت مهندسی نوآوران تحقیق برای آنها نصب و راه اندازی شده بود- آشنا و به استفاده از آن علاقه مند شوند.
امکان استفاده از انواع صفحه نمایش الکتریکی و اطلاع رسانی بصری و ارائه محتوای یکپارچه با کیفیت بالا توسط نرم افزار دیجیتال ساینیج PADS4 از دلایل استقبال گسترده شرکت ها برای بهره بری از آن است. شرکت NDS یکی از مشهورترین شرکت های هلندی در زمینه طراحی و ساخت نرم افزارهای ساینیج  مطابق با آخرین استانداردهای موجود است و با ارائه لایسنس نامحدود امکان به روز رسانی این نرم افزار برای کاربران فراهم آورده است.
شرکت مهندسی نوآوران تحقیق نیز به عنوان نماینده انحصاری فروش نرم افزار دیجیتال ساینیج PADS4 ساخت شرکت NDS تمام مراحل نصب، راه اندازی، آموزش، گارانتی و خدمات پس از فروش را پشتیبانی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *