پروژه دیجیتال ساینیج سازمان بازنشستگی کشوری

دیجیتال ساینیج

سازمان بازنشستگی کشوری، اداره امور بازنشستگی و از کار افتادگی و وظیفه وراث مستخدمین مشترک صندوق بازنشستگی کشوری و کارکنان شرکت های دولتی و شهرداری های کشور و اجرای قوانین و مقررات مربوط به بازنشستگی را بر عهده دارد.

اجرای پروژه سیستم دیجیتال ساینیج سازمان بازنشستگی کشوری

به دنبال نیاز سازمان بازنشستگی کشوری به سیستم اطلاع رسانی یکپارچه دیجیتال ساینیج جهت اطلاع رسانی به ارباب رجوع، کارشناسان شرکت نوآوران به این شرکت مراجعه نموده و پس از ارائه دموی معرفی تلویزیون شهری اقدام به نصب یک تابلوی دیجیتال به صورت آزمایشی به مدت یک ماه در این مجموعه نمودند. دیجیتال ساینیج نصب شده، مورد توجه سازمان مذکور قرار گرفت و در بهمن ماه ۱۳۹۲ سفارش نهایی دیجیتال ساینج به شرکت نوآوران ارائه شد.
سپس محتوای نمایشی نرم افزار اطلاع رسانی براساس نیاز مشتری طراحی و ارائه گردید. تمامی مراحل نصب و راه اندازی سامانه یکپارچه اطلاع رسانی سازمان بازنشستگی کشوری، طی ۲ روز به اتمام رسید.

تجهیزات سیستم اطلاع رسانی یکپارچه نصب شده در سازمان بازنشستگی کشوری
زیرساخت شبکه
۳ مانیتور برای طبقات مختلف
۳ کامپیوتر کلاینت
۱ کامپیوتر سرور
نرم افزارهای لایسنس دار NDS با پشتیبانی شرکت نوآوران

خدمات پس از فروش سیستم اطلاع رسانی یکپارچه و ارتباط با مشتری
کارشناسان شرکت نوآوران تحقیق در دوره های یک ماهه با مشتری تماس گرفته و جویای وضعیت سیستم دیجیتال ساینیج نصب شده، می‌شوند. در صورت نیاز به مراجعه حضوری، در محل حاضر شده و در صورت وجود آپدیت جدید از نرم افزار مدیریت نمایشگر ، آپدیت نرم افزاری انجام خواهد شد.
ما مفتخریم که در این مدت همواره در کنار این سازمان حضور داشته و هرگونه همکاری را جهت خدمات پس از فروش با این عزیزان داشته‌ایم.

بیشتر بخوانید:  دیجیتال ساینیج چیست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *