سیستم ویدئو کنفرانس
پروژه سیستم ویدئو کنفرانس در شرکت آنکولوژی سبحان
۰۶/۲۲/۱۳۹۶
نرم افزار دیجیتال ساینیج
نصب و راه اندازی نرم افزار دیجیتال ساینیج در اتاق بازرگانی تهران
۰۶/۲۲/۱۳۹۶

تجهیز دانشگاه شهید بهشتی به سیستم کنفرانس صوتی

سیستم کنفرانس صوتی

سیستم کنفرانس صوتی

شرکت مهندسی نوآوران تحقیق توانسته به عنوان نماینده انحصاری شرکت توآ که ارائه دهنده بهترین سیستم های کنفرانس صوتی با ۸۲ سال سابقه می باشد، نیاز بیش از ۵۰۰ سالن کنفرانس مهم در سراسر کشور را برآورده سازد. یکی از مکان هایی که سیستم کنفرانس صوتی بی سیم توآ مدل TS-900 را برای تجهیز سالن کنفرانس خود سفارش داده، ساختمان مرکزی دانشگاه شهید بهشتی است.
دانشگاه شهید بهشتی به عنوان یکی از معتبرترین دانشگاههای دولتی ایران شناخته می شود که در بیش از ۲۰۰ رشته تحصیلی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو می پذیرد. ساختمان مرکزی این دانشگاه با دارا بودن فضای مناسب برای برگزاری جلسات و سمینارها از جایگاه ویژه ای برخوردار است. اغلب کنفرانس ها و پرزنت های دانشجویان، اساتید و مدیران در ساختمان مرکزی این دانشگاه برگزار می شود. بنابراین استفاده از یک سیستم کنفرانس صوتی پیشرفته به منظور بالابردن کیفیت و امکان تعامل بهتر شرکت کنندگان در جلسات و کنفرانس ها ضروری به نظر می رسد.
مزایای منحصر بفرد سیستم کنفرانس صوتی بی سیم توآ مدل TS-900 از جمله کنترل عملیات سیستم از طریق نرم افزارهای کامپیوتری، امکان نصب و جابجایی آسان به علت بی سیم بودن، امکان ترجمه همزمان و ذخیره سازی صدا، رای گیری و ارائه نتیجه آن و کیفیت صدای بسیار بالا موجب جلب رضایت و اطمینان مصرف کنندگان شده است.
شرکت مهندسی نوآوران تحقیق نیز با ارائه یکسال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش سعی دارد تا پاسخگوی اعتماد مشتریان خود باشد.

 

بیشتر بخوانید:  راه اندازی سیستم ویدئو کنفرانس در پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد