راه اندازی لابراتوار آموزشی شرکت هواپیمایی آسمان

لابراتوار آموزشی

مقدمه

شرکت هواپیمایی آسمان یکی از شرکت‌های هوایی معتبر ایران است که در سال ۱۳۵۹تاسیس گردیده و هم اکنون دارای یکی از وسیع‌ترین شبکه‌های پروازی داخلی و خارجی می‌باشد .
هواپیمایی آسمان هم اکنون با ۳۳ فروند هواپیما به ۴۰ شهر داخلی و ۱۳ کشور خارجی پرواز منظم برنامه‌ای دارد.
با توجه به اینکه این شرکت جهت آموزش زبان، آموزش دروس عملی و برگزاری امتحانات فنی خود نیاز به یک لابراتور آموزشی چند منظوره (لابراتوار زبان) داشت، در اسفند ماه سال ۹۲ پس از جلسه‌ای با حضور مهندسین دپارتمان لابراتوار زبان شرکت نوآوران و ارائۀ دموی لابراتوار چند منظوره (لابراتوار زبان) و ارائۀ توضیحات کاملی از توانایی‌های این سیستم، تاییدیۀ فنی و مالی خرید تجهیزات لابراتوار زبان از سوی شرکت هواپیمایی آسمان صادر شد و پس از عقد قرارداد و طی مراحل اداری، تمامی تجهیزات لابراتوار چند منظوره (لابراتوار زبان) طی یک هفته به این شرکت تحویل داده شد.

اجرای پروژه

کارشناسان دپارتمان لابراتوار زبان شرکت نوآوران تحقیق، پس از آماده سازی اتاق درنظرگرفته شده جهت لابراتوار‌، کابین‌های استاد و دانشجو را در آنجا نصب کرده و بستر شبکۀ بی سیم را در لابراتوار زبان فراهم نمودند.
سیستم لابراتوار آموزشی چند منظوره ( لابراتوار زبان ) نصب شده در شرکت هواپیمایی آسمان، برند چیرو (CHIeru) و محصول کشور ژاپن می‌باشد. این لابراتوار چند منظوره( لابراتوار زبان ) شامل ۱ کابین استاد و ۲۵ کابین دانشجو می‌باشد.

تجهیزات لابراتوار آموزشی چند منظوره( لابراتوار زبان ) نصب شده در شرکت هواپیمایی آسمان

-۲۵ کابین دانشجو و یک میز استاد
-زیرساخت شبکه
– ۲۵ لایسنس لایف تایم دانشجو و ۱ لایسنس لایف تایم استاد با پشتیبانی کامل و به روز رسانی رایگان
-یک برد هوشمندiBoard و یک عدد ویدئو پروژکتور هیتاچی شرکت نوآوران تحقیق

بیشتر بخوانید:  لابراتوار زبان چیست و چه فوایدی دارد؟

لازم به ذکر است که ۲۶ کامپیوتر مورد نیاز برای این لابراتوار چند منظوره مستقیما توسط شرکت هواپیمایی آسمان خریداری شدند.

آموزش و خدمات پس از فروش

شرکت نوآوران تحقیق مفتخر است که پس از برگزاری دورۀ آموزشی کامل جهت آموزش پرسنل شرکت هواپیمایی آسمان، همواره در این مدت جهت آموزش پرسنل جدید و پشتیبانی کامل نرم افزاری، در کنار شرکت هواپیمایی آسمان حضور داشته و پاسخگوی تمامی سوالات فنی و آموزشی این عزیزان بوده است.

هم اکنون شرکت هواپیمایی آسمان از این مرکز آموزش جهت آموزش‌های خاص خلبانان و مهمان داران و همچنین آموزش زبان به پرسنل خود، استفاده می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *