اجرای پروژه لابراتوار زبان آموزشی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه سمنان

لابراتوار زبان آموزشی

درباره دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه سمنان


دانشکده علوم انسانی دانشگاه سمنان که هم ­اکنون بزرگ­ترین دانشکده جامع علوم انسانی در استان محسوب می­ شود و شامل امکاناتی از قبیل سایت‌های رایانه ­ای با اینترنت بی سیم، آزمایشگاه زبان، کلاس­های آموزشی مجهز به امکانات سمعی و بصری، کتابخانه، تالار مرجع و تالار مجلات مجهز به جدیدترین منابع درسی و کمک درسی به صورت کاغذی و الکترونیکی با امکان جستجوی اینترنتی، تالار همایش­ ها و سخنرانی ها با ۲۵۰ نفر ظرفیت و مجهز به سیستم­های نوین صوتی و تصویری، پذیرای حدود ۱۵۰۰ نفر دانشجو در ۷ رشته کارشناسی، ۱۱ رشته گرایش کارشناسی ارشد، و ۱رشته دکتری است.
از افتخارات دانشکده علوم انسانی داشتن تفاهم نامه همکاری‌های علمی با چهار دانشگاه خارجی، دانشگاه اپسلای سوئد، دانشگاه تشرین سوریه، و دانشگاه راجیو گاندی هندوستان و دانشگاه دمشق در زمینه انتشار مجلات علمی به صورت مشترک، تبادل استاد و دانشجو، برگزاری همایش‌ها ملی و بین‌المللی، و انجام پروژه‌های تحقیقاتی مشترک است.

نصب و راه اندازی لابراتوار زبان و آموزشی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه سمنان


مدیران دانشکده ادبیات با برگزاری جلسات متعدد با شرکت های ارائه دهنده لابراتوار زبان آموزشی ، پس از بررسی نرم افزارهای مختلف و دریافت استعلام از مراکز مشابه که به نرم افزار کلسمیت تجهیز شده بودند و رضایت آن مراکز از کیفیت لابراتوار زبان و آموزشی کلاسمیت، خدمات پشتیبانی شرکت مهندسی نوآوران تحقیق و قیمت نرم افزار، لابراتوار زبان آموزشی کلسمیت را جهت تجهیز دانشکده ادبیات برگزیدند.
نرم افزار کلسمیت اولین لابراتوار زبان ایرانی میباشد که توسط متخصصان و برنامه نویسان شرکت مهندسی نوآوران تحقیق  جهت آموزش زبان انگلیسی، عربی و سایر زبان ها عرضه شده است.

بیشتر بخوانید:  لابراتوار زبان چیست ؟

تجهیزات لابراتوار زبان و آموزشی Classmate  دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه سمنان

 

  • ۱ عدد لایسنس نرم افزار استاد
  • ۴۰ عدد لایسنس نرم افزار دانشجو

برخی ازامکانات و ویژگیهای نرم افزار کلسمیت

 

  • لایسنس مادام العمر با قابلیت بروز رسانی نا محدود
  • ارتباط صوتی و تصویری بین استاد و دانشجو
  • امکان گروه بندی و تدریس همزمان چند سطح مختلف آموزشی در یک کلاس
  • امکان پخش فیلم برای نفرات و اجازه صحبت کردن دانشجویان و یا استاد بر روی آن
  • و…..

خدمات پس از فروش شرکت مهندسی نوآوران تحقیق


نرم افزار آموزشی چند منظوره کلسمیت دارای ۱ سال گارانتی نرم افزار، قطعات سخت افزار و تجهیزات جانبی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *