تجهیز نیروی هوا فضای سپاه به لابراتوار زبان انگلیسی

لابراتوار زبان انگلیسی

نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یا به اختصار نهسا پس از افزودن بخش فضایی به نیروی هوایی سپاه در سال ۱۳۸۸ شروع به کار کرد. همانطور که از نام آن پیداست این سازمان علاوه بر عهده دار بودن وظایف نیروی هوایی باید پروژه ها و ماموریت های فضایی مانند ساخت موشک را نیز در دستور کار خود قرار دهد.
بی شک رسیدن به اهداف متعالی نیروی هوا فضای سپاه پاسداران با توجه به وظیفه خطیری که به او محول شده تنها در سایه بهره گیری از دانش های پیشرفته و به روز در سراسر جهان و تکیه بر متخصصین، مهندسین و کارکنان متعهد این سازمان امکان پذیر است.
این سازمان در راستای رسیدن به این اهداف و به منظور برگزاری کلاسهای آموزش زبان انگلیسی که پایه و اساس بهره مندی از طیف وسیع اطلاعات علمی موجود و همچنین برقراری ارتباط با متخصصین و دانشمندان دیگر در سراسر جهان است؛ به دنبال لابراتواری آموزش زبانی با امنیت بالا بود.
شرکت مهندسی نوآوران تحقیق سازنده لابراتوار زبان انگلیسی کاملا ایرانی Classmate پس از انجام تحقیقات و بررسی های لازم از مراکز نظامی دیگر (مانند پایگاه هوایی امام خمینی شیراز) مورد تایید سازمان هوافضای سپاه پاسداران قرار گرفت و این سازمان یک مجموعه ۸ نفره از این نرم افزار را خریداری کرد.
لابراتوار زبان انگلیسی که توسط متخصصین و مهندسین ایرانی شرکت مهندسی نوآوران تحقیق طبق آخرین متدهای روز دنیا طراحی شده تمامی نیازهای یک کلاس آموزشی هوشمند را در هرسطحی براورده کرده و با داشتن ویژگی های همچون امنیت بالا، امکان استفاده و ذخیره سازی رسانه های صوتی و تصویری، تدریس همزمان دانشجویان با سطوح مختلف یادگیری، طراحی آزمون توسط اساتید و اجرای ارزیابی و آزمون گیری توسط خود نرم افزار و قابلیت مکالمه با تشخیص تلفظ به یکی از پرطرفدارترین نرم افزارهای آموزش زبان در سازمانها، نهادها، آموزشگاه ها و غیره تبدیل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *