پروژه لابراتوار آموزش زبان دانشکدۀ ادبیات دانشگاه بوعلی سینای همدان

لابراتوار آموزش زبان

درباره دانشگاه بوعلی همدان

شورای گسترش آموزش عالی در سال ۵۲، مجوز تاسیس دانشگاه بوعلی سینا در همدان را تصویب نمود که پس از آن در سال ۱۳۵۳ این دانشگاه تاسیس شد و فعالیت آموزشی خود را در سال ۱۳۵۵ با پذیرش حدود ۲۰۰ دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی از کاردانی تا کارشناسی ارشد در چهار مجتمع گسترش کشاورزی، علوم تندرستی، علوم محیط زیست و علوم آموزشی آغاز نمود. دانشکده ادبیات و علوم انسانی این دانشگاه در سال ۱۳۶۵ تاسیس شد و فعالیت خود را با رشته‌های اقتصاد و زبان فرانسه در سال ۱۳۶۷ آغاز نمود.
با توجه به این که دانشکدۀ ادبیات دانشگاه بوعلی جهت آموزش زبان و ارائه آموزش‌های دیگر خود به دانشجویان، نیاز به تامین تجهیزات لابراتوار آموزش زبان با کیفیت خوب و خدمات پس از فروش مناسب داشت، کارشناسان دپارتمان لابراتوار زبان شرکت نوآوران تحقیق با مراجعه حضوری به این دانشگاه اقدام به معرفی این لابراتوار چند منظوره (لابراتوار زبان) به اساتید و دست‌اندرکاران این دانشگاه نمودند.
پس از انجام بررسی‌های فنی و کارشناسی، لابراتوار آموزش زبان (لابراتوار چند منظوره) مدل کلسمیت ( Classmate) شرکت نوآوران مورد تایید این اساتید قرار گرفت.

اجرای پروژه لابراتوار آموزش زبان کلسمیت در دانشگاه بوعلی

پس از آماده سازی اتاق در نظر گرفته شده برای لابراتوار زبان کارشناسان شرکت نوآوران این اتاق را آماده سازی نمودند. سپس تجهیزات لابراتور زبان شامل ۲۴ جایگاه دانشجو و یک جایگاه استاد با امکانات کامل در مجموعه نصب گردید.

تجهیزات لابراتوار زبان کلسمیت ( Classmate ) دانشکدۀ ادبیات دانشگاه بوعلی

-۲۵ کامپیوتر
-سیستم شبکه
-۲۴ کابین دانشجو
-۱ میز استادAAAAAAA
-سیستم صوتی شامل بلندگوها و آمپلی فایر
-ویدیو پروژکتور هیتاچی
-پرده نمایش
– ۲۴ لایسنس کلسمیت (Classmate )دانشجو و یک لایسنس کلسمیت (Classmate )استاد با پشتیبانی کامل و به روز رسانی رایگان

بیشتر بخوانید:  برتری لابراتوار زبان بر روش های سنتی آموزش زبان

آموزش و خدمات پس از فروش جهت لابراتور زبان دانشگاه بوعلی
پس از نصب لابراتوار زبان کلسمیت ۲۴ نفره در دانشگاه بوعلی، آموزش اساتید و کاربران سیستم طی دو مرحله انجام شد و با توجه به خدمات ارائه شده و رضایت مشتری، گواهینامه رضایت مشتری به صورت رسمی برای شرکت نوآوران تحقیق صادر گردید.
افتخار ما این است که ضمن ارائه بهترین محصول، بهترین خدمات پس از فروش را ارائه داده و همواره در کنار مشتریان گرانقدر خود هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *