پروژه مدرسه هوشمند پیشتازان کامپیوتر

مدرسه هوشمند

مختصری دربارۀ مدرسه هوشمند پیشتازان کامپیوتر

مدرسه هوشمند پیشتازان کامپیوتر ایران در سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را آغاز کرد و در حال حاضر دارای چندین شعبه و نمایندگی مدارس دخترانه و پسرانه در تهران و شهرهای دیگر ایران می‌باشد.

اجرای پروژه اسمارت برد در مدرسه هوشمند پیشتازان کامپیوتر

در سال ۱۳۸۸ در اوایل شروع هوشمندسازی مدارس در ایران مدرسۀ پیشرو و مجهز پیشتازان کامپیوتر ایران که در آن زمان در مقطع ابتدایی دایر بود، به منظور خرید برد هوشمند در حال تحقیق دربارۀ شرکت‌های مطرح و فعال در زمینۀ تجهیزات هوشمندسازی مدارس بود. این مدرسه از طریق معرفی یکی از مشتریان قدیمی با شرکت نوآوران تحقیق آشنا شد و طی جلسات متعدد کارشناسان دپارتمان برد هوشمند شرکت نوآوران تحقیق با مسئول امور نمایندگی‌ها و همچنین جلسه با آقای مهندس سلطانی از مؤسسین این مدرسه و معرفی بردهای هوشمند و خدمات شرکت نوآوران، نهایتا مسئولین این مدرسه شرکت نوآوران را جهت تامین تخته های هوشمند خود انتخاب کردند.

پس از سفارش اسمارت برد به شرکت نوآوران، اسمارت بردهای خریداری شده در مدرسه شمارۀ ۲ این مجموعه نصب و راه‌اندازی گردیده و رونمایی از تجهیزات این مدرسه‌ی هوشمند با حضور جمعی از نمایندگان وزارت آموزش و پرورش برگزار گردید.

لیست تجهیزات هوشمند سازی مدرسه هوشمند پیشتازان کامپیوتر

آموزش و خدمات پس از فروش مدرسه هوشمند پیشتازان کامپیوتر

پس از نصب و راه اندازی تخته های هوشمند و ویدیو پروژکتور در این مدرسه هوشمند، آموزش معلمان و کارشناسان این مدرسه در ۲ مرحله انجام شد.

بیشتر بخوانید:  راهنمای خرید برد هوشمند

شرکت نوآوران تحقیق بر خود می‌بالد که با ارائۀ پشتیبانی شایسته و خدمات پس از فروش درخور به مشتریان گرانقدر خود رضایت این عزیزان را کسب نموده و آنان را همراهان همیشگی خود ساخته است. هم اکنون پس از گذشت چند سال این مدرسه هوشمند از تخته های هوشمند و خدمات شرکت نوآوران کمال رضایت را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *