نصب دیتا پروژکتور هیتاچی در پژوهشگاه امام حسین (ع)

دیتا پروژکتور هیتاچی

امروزه دیتا پروژکتور ها به این علت که اکثر دانش پژوهان و اساتید به دنبال روشهای کاراتر و درعین حال ساده تر برای ارائه مطالب و به اشتراک گذاری مسائل روز دنیا در زمینه های علمی و فناوری مختلف هستند؛ جایگاه ویژه ای در دانشگاهها و مراکز آموزشی و پژوهشی پیدا کرده اند.
از بین برندهای سازنده، دیتا پروژکتور هیتاچی جزء مشهورترین سازندگانی است که با عرضه مدلهای باکیفیت و متنوع توانسته رضایت مشتریان را در تمامی ابعاد جلب کند. از همین رو شرکت مهندسی نوآوران تحقیق نیز نمایندگی انحصاری این برند را در کشور ایران دریافت کرده تا بتواند دیتا پروژکتور هیتاچی پیشرفته و کارآمد را در راستای ارتقای سطح کیفی و عملی آموزشگاه ها، موسسات و پژوهشگاه ها تامین کند.
پژوهشگاه امام حسین یکی از مراکز آموزشی و پژوهشی تهران است که سعی دارد با در اختیار قرار دادن امکانات به روز در رشته های متنوعی مانند مهندسی برق و الکترونیک، مهندسی کامپیوتر، مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، مدیریت صنعتی و غیره برای دانش پژوهان، گام موثری در راستای بالابردن سطح علمی کشور بردارد.
با توجه به اهداف و امکانات مورد نیاز در این مرکز، روسای پژوهشگاه امام حسین پس از مشورت با متخصصین شرکت مهندسی نوآوران تحقیق و با توجه به ویژگی های برجسته ای که دیتا پروژکتور های هیتاچی از لحاظ کیفیت و قیمت دارا هستند؛ پژوهشگاه را به این تجهیزات مدرن تجهیز کردند.
از ویژگی های کلی دیتا پروژکتور هیتاچی می توان به کیفیت و شفافیت تصویر، امنیت بالا، طراحی زیبا و سبک، کاربری آسان و همچنین مقرون به صرفه بودن آنها اشاره کرد. تمام محصولات هیتاچی با یکسال گارانتی دستگاه، شش ماه لامپ و ۵ سال خدمات پس از فروش توسط شرکت مهندسی نوآوران تحقیق عرضه می شود.

بیشتر بخوانید:  10 مزیت استفاده از تکنولوژی در آموزش