پروژه هوشمند سازی مدارس استان کردستان

هوشمند سازی مداری

نحوه آشنایی آموزش و پرورش استان کردستان با برد هوشمند شرکت مهندسی نوآوران تحقیق

رییس اداره آموزش و پرورش استان کردستان طی مناقصه ای در صدد هوشمند سازی مدارس در این استان برآمد. در این مناقصه تعداد کثیری از شرکت های دارای ابزار کمک آموزشی شرکت کردند که در نهایت برنده این مناقصه، شرکت مهندسی نوآوران تحقیق شد. رییس اداره آموزش و پرورش بعد از مناقصه و بازدید از شرکت نوآوران تحقیق، پروژه هوشمند سازی مدارس را به کارشناسان خبره شرکت مهندسی نوآوران تحقیق سپردند.
تجهیزاتی که برای این سازمان جهت هوشمند سازی مدارس و استفاده بهینه از این وسایل در نظر گرفته شد شامل موارد زیر می باشد:
تعداد ۵۰ عدد تخته هوشمند و ۵۰ عدد دیتا پروژکتور است که در اختیار این سازمان قرار داده شد و همچنین طی ۳ ماه مدارس این استان به صلاحدید رییس آموزش و پرورش به برد الکترونیکی iBoard مجهز گردیدند. در این راستا مدیران و معلمان این مدارس تحت آموزش قرار گرفتند تا بتوانند با استفاده از اسمارت برد روند آموزش را سرعت ببخشند. برد هوشمند iBoard از کیفیت بالایی برخوردار است.

خدمات پس از فروش برد هوشمند

با توجه به اصل مشتری مداری و احترام خاصی که شرکت مهندسی نوآوران تحقیق برای مشتریان و رفاه حال آنان جهت استفاده بهتر از بردهای هوشمند قائل می باشد، ۱ سال گارانتی تعویض قطعات، ۲ سال گارانتی دستگاه و ۵ سال پشتیبانی رایگان، خدماتی است که برای برد هوشمند توسط شرکت نوآوران تحقیق در نظر گرفته شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *