پروژه ویدئو پروژکتور دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند

ویدئو پروژکتور

درباره دانشگاه آزاد اسلامی دماوند

دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند از سال ۱۳۸۱ بعنوان یک مرکز دانشگاهی، فعالیت رسمی خود را با ۲۹۲ نفر دانشجو آغاز کرد و ضمن جذب بیش از ۱۰۰ نفر عضو هیئت علمی تمام وقت و همکاری ۴۵۰ نفر استاد مدعو و حق التدریس، دارای بیش از ۱۲۰۰۰ نفر دانشجو در ۴۶ رشته تحصیلی می باشد.

مراحل انجام کار در پروژۀ فروش ویدیو پروژکتور به دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند

با توجه به اینکه دیتا پروژکتورهای موجود در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند، از شرکت‌هایی خریداری شده بودند که متاسفانه از خدمات پس از فروش و پشتیبانی مناسبی برخوردار نبودند، کارشناسان این دانشگاه در جستجوی شرکتی بودند که ضمن ارائه ویدئو پروژکتور با کیفیت و خدمات پس از فروش مناسب، توانایی ارائۀ سرویس نگهداری و پشتیبانی به ویدیو پروژکتورهای موجود این شرکت را نیز داشته باشد.
این دانشگاه جهت نیل به این مقصود، ضمن دعوت از شرکت‌های مطرح عرضه کنندۀ محصولات ویدئو پروجکشن و دیتا پروژکتور جیبی به ارزیابی پیشینه، کیفیت محصولات، خدمات پس از فروش و پشتوانۀ شرکت‌‌ها پرداخت و پس از بررسی‌های بسیار در مورد شرکت های معتبر، ویدئو پروژکتور و خدمات پس از فروش شرکت نوآوران تحقیق با دریافت نمره قبولی در پارامترهای مد نظر دانشگاه آزاد دماوند، موفق به عقد قرارداد با این دانشگاه جهت تامین ویدئو پروژکتورهای مورد نیاز گردید.
پس از شروع این همکاری شرکت نوآوران در جهت همکاری دوجانبه به سرویس و پشتیبانی دیتا پروژکتورهای موجود این دانشگاه که از شرکت‌های دیگری خریداری شده و فاقد پشتیبانی مناسب بودند، اقدام نمود.

لیست تجهیزات ویدئو پروژکتور دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند

-۵۰ ویدیو پروژکتور هیتاچی در مدل های مختلف
-۵۰ پرده نمایش

آموزش و خدمات پس از فروش دیتا پروژکتور جیبی

پس از نصب و راه اندازی ویدئو پروژکتور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند، آموزش‌های لازم به اساتید و کارشناسان این دانشگاه داده شد. همچنین در زمینۀ خدمات پس از فروش علاوه بر تامین خدمات پش از فروش مناسب جهت دیتا پروژکتور های خود در اقدامی نو، علاوه بر سرویس نمودن ویدیو پروژکتورهای موجود این دانشگاه پشتیبانی پس از فروش دیتا پروژکتورهای موجود در این دانشگاه را نیز پذیرفت. به دنبال این رویکرد و کسب رضایت این مشتری گرانقدر، تا کنون شرکت نوآوران تحقیق بالغ بر ۵۰ دیتا پروکتور هیتاچی برای این دانشگاه تامین نموده است.