نصب و راه اندازی ویدئو کنفرانس در پژوهشگاه صنعت نفت

ویدئو کنفرانس

پژوهشگاه صنعت نفت با هدف ایجاد ارتباط بین دنشگاه و صنعت از طریق انجام پژوهش هایی برای توسعه و پیشرفت تکنولوژی و تجاری سازی آن تاسیس شد. فعالیت های اصلی این پژوهشگاه در سه مجموعه اصلی به نام های پردیس پژوهش و توسعه صنایع بالادستی نفت»، «پردیس پژوهش و توسعه صنایع پایین‏دستی نفت» و «پردیس پژوهش و توسعه انرژی و محیط زیست» انجام می گیرد که نقش بسیار مهمی در ایجاد ارزش افزوده برای کشور دارد.
برقراری ارتباط صوتی و تصویری در نقاط مختلفی که متخصصین و پژوهشگران این پژوهشگاه درحال بررسی و تحقیقات هستند به منظور ایجاد تعامل و تبادل اطلاعات تاثیر بسزایی در پیشرفت سریعتر فعالیت های پژوهشکده صنعت نفت دارد. همین امر موجب شد که این پژوهشگاه برای برقراری ارتباطات ویدئو کنفرانس خود یک دستگاه ویدئو کنفرانس Aver-SVC500 را از شرکت مهندسی نوآوران تحقیق خریداری نماید.
سری جدید دیدئوکنفرانس های Aver از جمله مدل Aver-SVC500 کاربردهای قابل توجهی مانند تبادل عکس، فیلم، اسلاید و … از طریق به اشتراک گذاری با موبایل و تبلت، برقراری ارتباط حتی در شرایط نامساعد جوی با بهترین کیفیت و بدون وقفه در صوت و تصویر، امکان ذخیره سازی، ایجاد ارتباط امن از طریق رمزنگاری و کیفیت و وضوح تصویر بسیار بالا را با هزینه ای مقرون به صرفه و با کاربرد آسان در اختیار کاربران قرار می دهد.
شرکت مهندسی نوآوران تحقیق نیز به عنوان نماینده انحصاری شرکت Aver پنج سال گارانتی و خدمات پس از فروش را برای تجهیزات ویدئو کنفرانس این برند به خریداران عرضه می دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *