پروژه هوشمند سازی مجتمع فرهنگی آموزشی ربانی

هوشمند سازی

مجتمع فرهنگی آموزشی ربانی، فعالیت خود را در تابستان سال ۱۳۷۲ با تأسیس مدرسه راهنمایی غیردولتی در منطقه ۳ آموزش و پرورش تهران آغاز کرد. با توجه به نگاه فرآیند مدار و جامع این مجموعه در سال ۱۳۸۳، تأسیس دبیرستان، به عنوان یکی از اهداف مهم مجتمع ربانی قرار گرفت. پس از معماری مجدد سازمان در همه ابعاد، تحولات جدیدی در مجتمع ربانی ایجاد شد. این مجتمع سپس به بنای جدید مجتمع ( در شهرک قدس، منطقه ۲ آموزش و پرورش تهران ) منتقل گردید.
در سال ۹۱ با توجه به نگرش مدیریت این مجموعه در جهت آموزش تعاملی و استفاده از تکنولوژی‌های روز در آموزش و هوشمند سازی، مدیریت مدرسه در جستجوی شرکتی بود که ضمن تامین بهترین برند بردهای هوشمند و ویدیو پروژکتور خدمات فروش و پس از فروش مناسبی نیز ارائه کند. در همان زمان، طی جلسه‌ای با حضور مدیریت مجموعه، سرکار خانم دکتر ربانی و مشاوران ایشان در شرکت نوآوران تحقیق، محصولات مرتبط با هوشمندسازی مدارس به آنان معرفی گردیده و نحوۀ استفاده از تخته هوشمند و ویدئو پروژکتور به این عزیزان آموزش داده شد.
پس از دریافت نقطه نظرات کارشناسان این مجموعه در رابطه با تجهیزات هوشمندسازی مدارس، شرکت نوآوران تحقیق اقدام به نصب یک دستگاه وایت برد هوشمند و یک دیتا پروژکتور به صورت آزمایشی در اتاق همایش دبیران این مجتمع آموزشی نمود. پس از برگزاری چند جلسه آموزشی برای دبیران مقاطع مختلف این مجتمع آموزشی، هوشمند سازی مدرسه از طریق تجهیز آن به برد های هوشمند و ویدئو پروژکتور مورد استقبال قرار گرفته و تصمیم گرفته شد که کلیه کلاس‌ها به تجهیزات هوشمند سازی مدارس مجهز شوند. این فرایند طی دو نیم سال تحصیلی تکمیل گردید.

بیشتر بخوانید:  6 مزایای ویدئو پروژکتور برای سرگرمی خانگی (بخش دوم)
مزایای استفاده از تجهیزات هوشمند سازی مدارس

استفاده از تجهیزات هوشمندسازی ضمن ایجاد مدرسه ی هوشمند، امکاناتی چون ذخیره سازی یا چاپ مطالب ارائه شده در کلاس از طریق چاپگر، ایجاد جزوه های الکترونیکی جهت اجتناب از نوشتن جزوه توسط دانش آموزان، استفاده از تصاویر کتب درسی و نمایش مطالب کتاب از طریق وایت برد هوشمند، ایجاد جذابیت برای افزایش تمرکز دانش آموزان، قابلیت ارائه و نمایش اطلاعات اینترنت و نرم افزارهای دیگر و بسیاری امکانات دیگر را فراهم می‌کند.

تجهیزات هوشمند ساز نصب شده در مجتمع فرهنگی آموزشی ربانی

تجهیزات هوشمندسازی مدارس نصب شده در مجتمع فرهنگی آموزشی ربانی شامل ۱۲ عدد برد هوشمند iBoard و ۱۲ عدد ویدئو پروژکتور هیتاچی می باشد.

آموزش و خدمات پس از فروش جهت تجهیزات مدرسه هوشمند مجتمع فرهنگی آموزشی ربانی

شرکت نوآوران تحقیق مفتخر است که پس از آموزش دبیران و پرسنل مجتمع فرهنگی آموزشی ربانی و همچنین برگزاری سمینار هوشمندسازی و محتواسازی، همواره در این مدت جهت ارائه هرگونه پشتیبانی، در مجتمع فرهنگی آموزشی ربانی حضور داشته و پاسخگوی تمامی سوالات فنی و آموزشی این عزیزان بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *