تازه ها

پیاده سازی سیستم ویدئو کنفرانس دارو سازی سبحان

سیستم ویدئو کنفرانس

درباره دارو سازی سبحان

کارخانه ای که در حال حاضر بنام سبحان دارو فعالیت می کند ، در سال ۱۳۵۵ از وزارت صنایع و معادن وقت موافقت اصولی گرفته و با نام سوئیران و با مشارکت و دانش فنی Ciba Geigy (نوارتیس فعلی) طراحی و ساخته شد .
این کارخانه در سال ۱۳۶۰ راه اندازی شد و سپس در خرداد سال ۱۳۶۴ نام آن به شرکت داروسازی سبحان تغییر یافت . پس از تشکیل هلدینگ دارویی در شرکت سرمایه گذاری البرز بنام ” گروه دارویی سبحان ” در سال ۱۳۸۳ ، شرکت سبحان دارو تآسیس و در آذر ماه ۱۳۸۳ کارخانه ، خطوط تولید ، کلیه پروانه ها و فعالیتهای شزکت داروسازی سبحان به شرکت داروسازی سبحان دارو منتقل شد .
شرکت سبحان دارو یکی از موفقترین شرکتهای بازار دارویی است و با داشتن بیش از ۱۲۰ پروانه تولید ، در حال حاضر رتبه سوم کشوری از لحاظ حجم تولید و رتبه دوازدهم کشوری از لحاظ فروش را دارا می باشد .

نصب و راه اندازی سیستم ویدئو کنفرانس دارو سازی سبحان

شرکت داروسازی سبحان جهت برقراری ارتباط صوتی و تصویری فیمابین دفتر تهران و دفتر کارخانه در شهر رشت یک دستگاه ویدئو کنفرانس Express 220 لایفسایز از شرکت مهندسی نوآوران تحقیق خریداری کرده بود. مدیران این مجموعه با توجه به برگزاری جلسات متعدد مدیریتی با همکاران خارجی تصمیم به خرید یک دستگاه ویدیو کنفرانس دیگر گرفتند. کارشناسان دپارتمان ویدئو کنفرانس شرکت نوآوران تحقیق پس ازبازدید از فضای آن مجموعه با توجه به کوچک بودن اتاق کنفرانس دستگاه Icon 400 لایف سایز را پیشنهاد دادند.

مراحل نصب و راه اندازی طی یک روز کاری توسط تیم فنی شرکت نوآوران به اتمام رسید.

جهت مشاهده پروزه های بیشتر به وبسایت www.lifesize.ir مراجعه فرمایید.

برخی از ویژگیهای Icon 400 Lifesize

· سیستم صدا با قابلیت حذف نویز و اکو و جبران بسته های گم شده

· دارای سیستم بسیار قدرتمند تصحیح خطا FEC

· اتصال مستقیم به PC همراه با صدا

· نسبت تصویر ۱۶:۹ حتی در پایین ترین پهنای باند

· پشتیبانی از پروتکل H.235 و رمزنگاری AES و دارای امنیت بالا

خدمات پس از فروش شرکت مهندسی نوآوران تحقیق

تجهیزات ویدئو کنفرانس Lifesize دارای یکسال گارانتی و سه سال خدمات پس از فروش شرکت مهندسی نوآوران تحقیق میباشد.

مطالب مرتبط