تازه ها, دانستنی های برد هوشمند

چهارمین جلسه آموزش کاربردی محتوا سازی برگزار شد

آموزش کاربردی

باتوجه به استقبال شرکت‌کنندگان و حضور گسترده دبیران, چهارمین جلسه آموزش کاربردی محتواسازی و آشنایی با تجهیزات کلاس هوشمند با حضور 35 نفر از مدیران و دبیران دبیرستان ها در تاریخ 19/6/92 در دبیرستان دخترانه فرزانگان 2 برگزار شد..
در این جلسه که 35 نفر از دبیران و مدیران شرکت داشتند برنامه‌های کاربردی بردهای هوشمند شرکت مهندسی نوآوران تحقیق بصورت عملی آموزش داده شد.
دوره چهارم نیز با حضور بیش از 35 نفر از مدیران و مدرسین در جلسه ای 2 ساعته برگزار شد. این دوره با آموزش سرکار خانم موحد کارشناس امورتهیه و تولید محتوی آموزشی آغاز گردید. ایشان در خصوص کاربردهای نرم افزار برد هوشمند، آزمون‌سازی، book maker، auto play و power point توضیحاتی را ارائه دادند که تماماٌ شامل محتوا‌سازی می‌گردید.
این آموزش برای شرکت کنندگان بسیار جذاب بود به این دلیل که تمامی دبیران در جلسه بصورت تعاملی شرکت داشتند با برگزاری این جلسه اکثر دبیران پی بردند که با کاربری برد هوشمند مشکلی ندارند,بلکه نگرانی آنها با ساختارهای نرم افزاری و نرم افزار های جانبی فرایند هوشمند سازی میباشد.
باتوجه به مزایای هوشمندسازی و استفاده از تکنولوژی های نوین آموزشی، شرکت مهندسی نوآوران تحقیق در تلاش است با برگزاری دوره‌های مفید و کاربردی نقش موثری در افزایش آشنایی، فرهنگ سازی و گسترش هوشمندسازی مدارس با بهره گیری از دیتا پروژکتورهای هیتاچی و آی برد ایفا نماید.
محتوای کاربردی این دوره سه روزه مورد رضایت و استقبال مدیران و دبیران آموزش و پرورش قرار گرفت و در پایان گواهینامه آموزش به حاضران ارائه گردید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کپچا 70 − = 61