خدمات
عضویت در خبرنامه
 

سیستم ویدئو کنفرانس چیست؟

مزایا و کاربردهای ویدئوکنفرانس

لابراتوار زبان

 

دیتا پروژکتور, دوربین مداربسته, برد هوشمند, سیستم کنفرانس, هوشمند سازی مدارس, وایتبرد هوشمند, هوشمند سازی, تابلو اطلاع رسانی

   

 

 خدمات 

 

 اطلاع رسانی به موقع، آگاهی از انتظارات، پاسخگویی به سئوالات و تامین نیازهای  هریک از مشتریان در دورترین یا نزدیک ترین نقاط کشور از برنامه های اصلی شرکت است.بااین هدف، برای سهولت بیشتر خدمات زیر را به عموم خریداران و مصرف کنندگان محصولات شرکت ارائه میدهد.
امروز با توجه به گسترش بازارهای رقابتی در جهان و تاثیر آن در اقتصاد کشور و همچنین توجه شرکت‌های تولیدی و خدماتی به اهمیت ارائه خدمات برتر، ضرورت طراحی و تولید سیستم‌های مکانیزه یکپارچه در رابطه با مدیریت خدمات پس از فروش دوچندان شده است. این شرکت با توجه به اهمیت این موضوع نسبت به معرفی خدمات پس از فروش خود اقدام نموده است:
فروش آغاز تعهد ما است نه پایان آن.
واحد خدمات پس از فروش شرکت مهندسی نوآوران تحقیق نماینده انحصاری کمپانی‌های لایف سایز (ویدئو کنفرانس)، ناوری( دیجیتال ساینیج)، هیتاچی (ویدئو پروژکتور)، آی برد(برد هوشمند)، توآ (سیستم‌های کنفرانس و سایر محصولات صوت)، چیرو(لابراتوار نرم افزاری زبان و کامپیوتر) و کاموب (سیستم‌های لابراتوار زبان) در ایران، قریب به 20 سال سابقه فعالیت افتخار ارائه خدمات زیر را به مشتریان گرامی دارد:
سرویس و تعمیرات، خدمات گارانتی، تامین قطعات

سرویس و تعمیرات، خدمات گارانتی کلیه دستگاه‌ها در واحد پس از فروش با ماهرترین افراد زبده و پیشرفته‌ترین ابزارهای فنی انجام می‌گردد. تامین قطعات مورد نیاز فقط از نمایندگی‌های اصلی با ضمانت کیفیت تهیه می‌شوند. در صورتیکه در هر یک از استانهای کشور استقرار دارید با نمایندگان این شرکت تماس حاصل فرموده تا در اسرع وقت نسبت به ارائه خدمات به شما اقدام گردد.


     
 لطفا برای سفارش و کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید.
نام و نام‌خانوادگی:
پست الکترونیک:
تلفن:
توضیحات:
لطفا حروف مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:

 

صفحه اصلی | درباره ما | اخبار | محصولات | خدمات | نقشه سایت | تماس با ما

کلیه حقوق برای شرکت مهندسی نوآوران محفوظ است.