نظر به اختلالات پیش آمده در خطوط تلفن منطقه، لطفا از طریف دکمه واتس‌اپ ، شماره تماس خود را اعلام فرمایید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند

نظر به اختلالات پیش آمده در خطوط تلفن منطقه، لطفا از طریف دکمه واتس‌اپ ، شماره تماس خود را اعلام فرمایید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند

دیجیتال ساینیج هوشمند و شخصی سازی شده با PADS4

تاریخ انتشار: 2018/04/17

دیجیتال ساین ایج

دیجیتال چه به شکل گوشی های هوشمند و تلویزیون‌های هوشمند و چه به شکل دیجیتال ساینیج جایگزین آنالوگ شده است. این حقیقت را به سختی می توان نادیده گرفت. مخصوصا در جهانی که دیجیتال می تواند از داده های بزرگ و تعاملات اجتماعی برای ایجاد محتواهای مرتبط شخصی سازی شده و دلخواه استفاده کند.
امروزه تجارت، فرصت ایجاد مشارکت واقعی را از طریق دسترسی به منابع غنی از داده ها مانند Microsoft Exchange، SAP، سیستم های مدیریت محتوی، بازبینی ویدئوها، رزرو اتاق، مدیریت صف و رسانه اجتماعی را برای ایجاد نمایشهای پویا و شخصی شده دارد. البته اینکه برخی افراد ارزش و تاثیر اضافه کردن دیجیتال ساین ایج را در رابطه با نقاط تماس بازاریابی و روابط عمومی می دانند کافی نیست؛ چون اگر ندانید چگونه داده های خود را به آن مرتبط کنید یا چگونه از اطلاعات برای ساین ایج خود استفاده کنید؛ یکپارچه سازی دیجیتالی میتواند به چالش سختی تبدیل شود.
نرم افزار PADS4 به شما اجازه می دهد که ارتباطات بی تحرک خود را به نقاط تماس هوشمند، زمانمند و شخصی سازی شده تغییر دهید و همچنین بتوانید منابع داده های موجود خود را به شکل هوشمند و ترغیب کننده با برنامه زمانبندی، قوانین مشخص و شاخصهای زمان حال به نمایش در آورید تا با بینندگان بسیاری مثلا در فرودگاه یا محل کار ارتباط برقرار کنید.

  • استفاده از داده های بزرگ و تحلیلی

تبدیل داده های بزرگ و تحلیلی به ساینیج هوشمند دست شمارا در شخصی سازی باز می گذارد تا پیش بینی های بهتر، مدیریت زمان و تبلیغات ترغیب کننده و اطلاعات جالب توجه تری داشته باشید. داده های تحلیلی در مدیریت صف به شما کمک می کند تا زمان انتظار را پیش بینی کنید و تبلیغات هدفمندی نمایش دهید تا مشارکت مراجعین طی زمان انتظار اجتناب ناپدیرشان بیشتر شود – به عنوان مثال، در بانک می توان پیامهایی را در مورد خدمات خاصی که ارائه می شود همراه با زمان انتظار پیش بینی شده با استفاده از داده های موجود نمایش داد.

  • یکپارچه کردن رسانه های اجتماعی

نرم افزار دیجیتال ساینیج PADS4 به شما این امکان را می دهد تا هر چیزی را از محتوا و پست های خود همراه با واکنش ها، نظرات و بررسی های مشتریان خود روی نمایشگرهای ساینیج نشان دهید. مطالعات اخیر نشان می دهد که 92% مشتریان به خرید از برندهایی که نظرات و پیشنهادات بیشتری برای آنها وجود دارد و از رسانه های اجتماعی برای تبلیغات استفاده می کنند و برند خود را ارتقا می دهند؛ تمایل بیشتری دارند.

  • یکپارچه سازی داده ها در زمان حال

دیجیتال ساینیج هوشمند به شما اجازه می دهد تا از داده های زمان حال مانند هواشناسی، نتایج مسابقات ورزشی، اخبار روز و بسیاری موارد دیگر به عنوان محتوای نمایشی روی نمایشگرهای خود استفاده کنید. به این روش، خلق محتواهای دلخواه مانند دما یا آب و هوا یا بارانی نبودن هوا نیز برای شما امکان پذیر می شود. شما همچنین می توانید از قانون ساده “اگر این سپس آن” برای نشان دادن تیلیغات بهره ببرید.

دیجیتال ساینیج

دیجیتال ساینیج پویا

در سال 2015، انجمن تبلیغات خارجی آمریکا مطالعه ای را منتشر کرد که نشان می دهد دیجیتال ساینیج طرفداران بیشتری پیدا کرده و توصیه به استفاده از آن بیشتر شده است.
مطالعه آنها که ترکیبی از تحقیقات خودشان همراه با داده های Nielson بود نشان می داد که 55 %پاسخ دهندگان پیامهایی که از طریق ساینیج مشاهده کرده اند را به ذهن می سپارند. نزدیک 82% نیز تبلیغات خاصی که ماه پیش مشاهده کردند را به خاطر داشتند. این جمع بندی چه معنی دارد؟ نرم افزار ساینیج توجه بینندگان را به خود جلب می کند؛ بنابراین مصرف کنندگان به آن توجه می کنند.
دیجیتال ساینیج پویا و تعاملی به شما اجازه می دهد واکنش های خاصی را روی پرده نمایش نشانه بگیرید تا توجه بیننده را جلب کنید. محتوای PADS4 را می توانید برمبنای اینکه مشتریان به دنبال چه چیزی می گردند یا چه کاری می خواهند انجام دهند تغییر دهید و می توانید از آنها برای نمایش ویدئوهای درخواستی یا مقایسه محصولات متنوع استفاده کنید.
شما داده هایی را در اختیار دارید تا از طریق آن ارتباط چشمی هوشمند ایجاد کنید و مرحله بعدی نیز به سادگی یکپارچه سازی این اطلاعات در شبکه ساینیج مختص خودتان است. PADS4 می تواند به منظور زمان بندی، برنامه ریزی و ایجاد تبلیغات شخصی سازی شده بر مبنای زمان حال و قوانین “اگر، سپس” به صورت بی سیم با منابع داده ها در ارتباط باشد و شما نیز می توانید به این طریق حضور خود را پررنگ نمایید.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید