خدمات و پشتیبانی

شرکت مهندسی نوآوران تحقیق  به عنوان نماینده انحصاری برندهای مشهور دیتا پروژکتور و ویدئو پروژکتور مانند هیتاچی، مسئولیت کامل پشتیبانی ازخدمات پس از فروش، تعمیر و عیب یابی این محصولات را بر عهده می گیرد تا مشتریان محترم هیچگونه نگرانی در خصوص خرید ویدئو و دیتا پروژکتورها نداشته باشند.

متخصصین این شرکت با گذراندن دوره های آموزشی حرفه ای توانایی کامل در عیب یابی سخت افزاری ، سرویس و تعویض قطعات معیوب را برای انواع محصولات مانند دیتا پروژکتور و ویدئو پروژکتور دارا می باشند و می توانند خدمات و پشتیبانی اختصاصی برای ویدئو پروژکتور هیتاچی و سایر برندها را در محل انجام دهند.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش شرکت مهندسی نوآوران تحقیق برای این محصولات عبارتند از:

عیب یابی و تعمیر انواع دیتا پروژکتور ازجمله دیتا پروژکتور هیتاچی

عیب یابی و تعمیر انواع ویدئو پروژکتور

تعمیر و تعویض لامپ ویدئو پروژکتور

یکی از دغدغه های خریداران محصولات ویدئو و دیتا پروژکتور، عیب یابی و تعمیر آن است که مخصوصا برای برندهای معتبر به علت بالا بودن هزینه قطعات، تشخیص درست قطعه معیوب و تعویض صحیح و جایگزینی آن با قطعه اصل از اهمیت بالایی برخوردار است. طی سالهای اخیر اکثر مصرف کنندگان این محصولات با معضل عدم شناخت کافی نسبت به قطعات تقلبی موجود در بازار و عدم ارائه خدمات پس از فروش توسط نمایندگی ها مواجه بودند که آنها را ناگزیر می کرد برای عیب یابی و تعمیر ویدئو پروژکتور و دیتا پروژکتور به مراکز تعمیر نامعتبر مراجعه کنند و درنتیجه یا عیوب دستگاه به درستی تشخیص داده نمی شد و یا پس از گذشت مدت کوتاهی ار تعمیر به علت تقلبی بودن قطعات، دستگاهها مجددا خراب می شدند.

شرکت مهندسی نوآوران تحقیق مفتخر است با دارا بودن نمایندگی برندهای مشهور ویدئو پروژکتور و دیتا پروژکتور بالاخص هیتاچی، خدمات پس از فروش از جمله عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات را با بالاترین کیفیت توسط متخصصین متبحر به مشتریان محترم ارائه کند تا نسبت به خرید این محصولات اطمینان کامل داشته باشند.

برای دریافت خدمات و پشتیبانی محصولات ، می توان از دو طریق اقدام نمایید:

۱- ثبت درخواست خدمات به صورت آنلاین از طریق سایت

۲- تماس تلفنی از طریق شماره ۴۲۹۸۱-۰۲۱ داخلی ۹۰۴ و ۹۹۹

سوالات متداول خدمات و پشتیبانی