تعمیر ویدئو پروژکتور

اینجاییم تا به شما کمک کنیم

مشکلات فنی دستگاه‌تان را برطرف می‌کنیم

شرکت نوآوران تحقیق به منظور حفظ خاطر و رضایت مشتریان خدمات تعمیرات و پشتیبانی مثل عیب یابی، سرویس، تعویض قطعات و کلیه امور مربوط به دیتا ویدئو پروژکتور را با بالاترین کیفیت حتی در محل مشتری انجام می دهد.

  تیم فنی متخصص و مجرب
  گارانتی تعمیر و سرویس
  عیب‌یابی رایگان
  استفاده از قطعات اصلی
  تعمیر ویدئو پروژکتور

  تعمیر و سرویس

  ویدئو پروژکتورها تجهیزاتی هستند که در مراکز متعددی مثل مراکز آموزشی، سالن‌های کنفرانس و … کاربرد دارند. این دستگاه‌ها در گذر زمان دچار مشکلاتی می‌شوند که نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند. اگر چه استفاده صحیح از این وسایل موجب افزایش طول عمر آن‌ها می‌شود، اما بروز خرابی و مشکل در این دستگاه‌ها، همانند سایر تجهیزات صوتی و تصویری غیرقابل اجتناب می‌باشد. شرکت مهندسی نوآوران تحقیق به عنوان یکی از فعال‌ترین نمایندگی‌های تعمیر انواع ویدئو پروژکتور‌ها است که با بهره گیری از سال‌ها تجربه و با استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات سخت افزاری مرتبط با ویدئو پروژکتورها را با قطعات اورجینال به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

  راهنمای نصب

  از نظر مشتریان نصب دیتا پروژکتور و پرده نمایش کاری آسان به نظر می‌رسد اما عدم توجه به جابه‌جایی درست ویدئو پروژکتور و پرده نمایش موجب ایجاد تصویری نامناسب می‌گردد. توصیه می‌شود برای نصب دیتا پروژکتور از کارشناسان حوزه نصب استفاده شود.
  هزینه نصب دیتا پروژکتور به عوامل متعددی از قبیل نوع دستگاه، ابعاد پرده نمایش، میزان و نوع کابل و داکت های مصرفی بستگی دارد.
  جهت نصب ویدئو پروژکتور هم می‌توانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان نوآوران شما را راهنمایی کنند و یا به بخض ویدیوهای آموزشی مراجعه کنید.

  ویدئو پروژکتور

  فیلم های آموزشی

  در این بخش می‌توانید ویدئوهای آموزشی مربوط به بخش تعمیرات و پشتیبانی شرکت نوآوران تحقیق را مشاهده کنید.
  تعمیر ویدئو پروژکتور

  راهنمای نصب و استفاده صحیح

  امروزه استفاده از دیتا پروژکتورها در تمامی مکان‌هایی که تصویر با ابعاد بزرگ و با کیفیت بالا و در عین حال هزینه کم مورد نیاز است، یک اصل مهم و رایج می باشد، اما جهت بالاترین کیفیت و کارایی باید نکات مهمی را مد نظر داشت.

  از جمله این موارد در ابتدا باید به طریقه‌ی نصب صحیح با رعایت اصول ایمنی و فنی اشاره نمود که نیازمند استفاده از تکنیسین‌های مجرب در این زمینه می‌باشد تا بالاترین کیفیت و تصویر مناسب از لحاظ ابعاد و شفافیت حاصل گردد. نکته‌ی مهم دیگر استفاده صحیح از دستگاه طبق راهنمای ارائه شده توسط سازنده است که عدم موارد اشاره شده می‌تواند موجب کاهش کارایی و یا حتی آسیب جدی به دستگاه و یا شخص استفاده کننده شود.