نظر به اختلالات پیش آمده در خطوط تلفن منطقه، لطفا از طریف دکمه واتس‌اپ ، شماره تماس خود را اعلام فرمایید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند

نظر به اختلالات پیش آمده در خطوط تلفن منطقه، لطفا از طریف دکمه واتس‌اپ ، شماره تماس خود را اعلام فرمایید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند

اینجاییم تا به شما کمک کنیم
مشکلات فنی دستگاه‌تان را برطرف می‌کنیم

*** توجه: کاربران محترم، لطفا قبل از مراجعه حضوری و یا ارسال دستگاه برای انجام تعمیرات، با شماره تماس‌های مندرج در وبسایت تماس بگیرید و هماهنگی‌های لازم را انجام دهید. در غیر این صورت قادر به پذیرفتن دستگاه شما نخواهیم بود. ***

شرکت نوآوران تحقیق به منظور حفظ خاطر و رضایت مشتریان خدمات تعمیرات و پشتیبانی مثل عیب یابی، سرویس، تعویض قطعات و کلیه امور مربوط به دیتا ویدئو پروژکتور را با بالاترین کیفیت حتی در محل مشتری انجام می دهد.

تعمیر ویدئو پروژکتور
استفاده از قطعات اصلی
عیب‌یابی رایگان
گارانتی تعمیر و سرویس
تیم فنی متخصص و مجرب
تعمیر و سرویس

ویدئو پروژکتورها تجهیزاتی هستند که در مراکز متعددی مثل مراکز آموزشی، سالن‌های کنفرانس و … کاربرد دارند. این دستگاه‌ها در گذر زمان دچار مشکلاتی می‌شوند که نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند. اگر چه استفاده صحیح از این وسایل موجب افزایش طول عمر آن‌ها می‌شود، اما بروز خرابی و مشکل در این دستگاه‌ها، همانند سایر تجهیزات صوتی و تصویری غیرقابل اجتناب می‌باشد. شرکت مهندسی نوآوران تحقیق به عنوان یکی از فعال‌ترین نمایندگی‌های تعمیر انواع ویدئو پروژکتور‌ها است که با بهره گیری از سال‌ها تجربه و با استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات سخت افزاری مرتبط با ویدئو پروژکتورها را با قطعات اورجینال به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

تعمیر ویدئو پروژکتور
ویدئو پروژکتور
راهنمای نصب

از نظر مشتریان نصب دیتا پروژکتور و پرده نمایش کاری آسان به نظر می‌رسد اما عدم توجه به جابه‌جایی درست ویدئو پروژکتور و پرده نمایش موجب ایجاد تصویری نامناسب می‌گردد. توصیه می‌شود برای نصب دیتا پروژکتور از کارشناسان حوزه نصب استفاده شود.

هزینه نصب دیتا پروژکتور به عوامل متعددی از قبیل نوع دستگاه، ابعاد پرده نمایش، میزان و نوع کابل و داکت های مصرفی بستگی دارد.

جهت نصب ویدئو پروژکتور هم می‌توانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان نوآوران شما را راهنمایی کنند و یا به بخض ویدیوهای آموزشی مراجعه کنید.

فیلم های آموزشی

در این بخش می‌توانید ویدئوهای آموزشی مربوط به بخش تعمیرات و پشتیبانی شرکت نوآوران تحقیق را مشاهده کنید.

راهنمای نصب و استفاده صحیح

امروزه استفاده از دیتا پروژکتورها در تمامی مکان‌هایی که تصویر با ابعاد بزرگ و با کیفیت بالا و در عین حال هزینه کم مورد نیاز است، یک اصل مهم و رایج می باشد، اما جهت بالاترین کیفیت و کارایی باید نکات مهمی را مد نظر داشت.

از جمله این موارد در ابتدا باید به طریقه‌ی نصب صحیح با رعایت اصول ایمنی و فنی اشاره نمود که نیازمند استفاده از تکنیسین‌های مجرب در این زمینه می‌باشد تا بالاترین کیفیت و تصویر مناسب از لحاظ ابعاد و شفافیت حاصل گردد. نکته‌ی مهم دیگر استفاده صحیح از دستگاه طبق راهنمای ارائه شده توسط سازنده است که عدم موارد اشاره شده می‌تواند موجب کاهش کارایی و یا حتی آسیب جدی به دستگاه و یا شخص استفاده کننده شود.

تعمیر ویدئو پروژکتور