اسکایپ برای کسب و کار

اسکایپ فور بیزینس - skype for business

چطور از ۵۰% تخفیف راه‌اندازی Skype for Business استفاده کنید

اگر در سازمانتان برای حل مشکل ارتباط ویدئویی، ۵ عدد از وب‌کم‌های برند Aver را از نوآوران تهیه کرده‌اید یا قصد تهیه‌ی آن‌ها را دارید، اول بخاطر حُسن سلیقه‌تان در انتخاب این محصول حرفه‌ای تبریک می گوییم و این مژده را به شما می‌دهیم که می‌توانید از تخفیف ۵۰ درصدی نصب Skype for Business برای سازمانتان بهره‌مند شوید.

برای بهره مند شدن از این پیشنهاد ویژه می توانید با راه های ارتباطی موجود در صفحه تماس بگیرید و یا فرم درخواست دمو را پر کنید.

اما اسکایپ فور بیزنس چیست و چطور به مجموعه‌ی شما کمک می‌کند؟

اسکایپ فور بیزینس (Skype for Business) چیست؟

اسکایپ در واقع سامانه‌ای نرم‌افزاریِ یکپارچه و دورن سازمانی برای تعامل ویدئویی و تیمی است که  شامل پیام رسان، چت گروهی، سیستم تلفنی، کنفرانس صوتی و تصویری و حتی ضبط جلسات است. این نرم‌افزار تحت وب ارائه می‌گردد و سازگاری کامل با سایر نرم‌افزارهای مایکروسافت دارد و تمامی روش‌های ارتباطی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. استفاده از این رابط کاربری با سهولت در پشتیبانی و نگهداری آسان باعث افزایش کیفیت تعامل در کاربران سازمانی و شرکتی می‌شود.

همکاری و جلسات حرفه ای – همه چیز در مایکروسافت آفیس قرار داده شده است

شما می توانید همه موارد لازم برای برگزاری جلسات را در یک برنامه داشته باشید- پیام های فوری (IM)، تماس های صوتی و تصویری، جلسات آنلاین و اشتراک گذاری دسکتاپ. و از آنجا که اسکایپ برای کسب و کار و مایکروسافت آفیس با هم کار می کنند، استفاده از برنامه های آفیس نیز بسیار راحت است. شما می توانید کارت مخاطب هرکسی را که از همان برنامه ای که شما با آن کار می کنید استفاده می کند، مشاهده کنید، بنابراین می توانید به سرعت یک ایمیل یا پیام به او ارسال کنید یا با او تماس برقرار کنید. همچنین می توانید جلسات را برنامه ریزی کرده و تاریخچه پیام های فوری را در Outlook مشاهده کنید، و جلساتی را با برنامه هایی مانند Word و PowerPoint شروع کنید تا به راحتی توسط این برنامه ها ارائه خود را انجام دهید.

اسکایپ برای کسب و کار

با هر کس، در هر جا و با هر دستگاهی ارتباط برقرار کنید

به همکاران در شرکت خود یا به صدها هزار نفری کاربر اسکایپ، در دستگاه مورد علاقه یا مرورگر وب خود دسترسی پیدا کنید. حتی اگر آنها از برنامه ی اسکایپ برای کسب و کار استفاده نمی کنند، تا حداکثر ۲۵۰ نفر می توانند به جلسات بپیوندند- تمام چیزی که لازم دارند تلفن ثابت یا اتصال اینترنت است.

اسکایپ فور بیزینس - skype for business

به ایمن نگه داشتن اطلاعات و مدیریت آسان اکانت ها کمک کنید

همه ارتباطات با احراز هویت و رمزگذاری قوی محافظت می شوند. شما اکانت کارمندان را کنترل می کنید، بنابراین می توانید اشتراک ها را اضافه یا حذف کنید و بر اساس نیاز ویژگی ها و دسترسی های مختلفی بسته به نوع همکاری افراد تعیین کنید. اگر از پلتفرم مایکروسافت استفاده می کنید، اطلاعات حساب ذخیره شده برای هر شخص در سازمان شما بلافاصله در Skype for Business شناسایی می شود.

اسکایپ فور بیزینس - skype

هزینه و پیچیدگی کار را با یک راه حل به حداقل برسانید

Skype for Business با بیشتر فن آوری های ارتباطی کار خواهد کرد، بنابراین هنوز می توانید با تلفن های شبکه داخلی شرکت (PBX) تماس برقرار و دریافت کرده و با سیستم های ارتباط تلفنی ویدیویی به جلسات بپیوندید. همچنین می توانید هزینه های پشتیبانی از چندین سرویس را با استفاده از فقط یک برنامه که شامل همه موارد- جلسات صوتی، تصویری و جلسات آنلاین است، کاهش دهید. و می توانید همزمان با انتقال تدریجی اطلاعات به فضای ابری، از تجهیزات داخلی شرکت استفاده کنید.

اسکایپ فور بیزینس - skype