ویدئو کنفرانس اور- AVer Video Conference

معرفی شرکت اور

کمپانی اور یکی از پیشتازان حوزه ویدئو کنفرانس می باشد. این کمپانی جوایز متعددی در زمینه ارائه راهکارهای ارتباط مجازی کسب کرده است و یکی از به نام ترین برند ها در این حوزه به شمار می آید. سری جدید ویدئو کنفرانس های Aver با نام EVC همراه با نصب و کارکرد آسان و همچنین قیمت بسیار مناسب و رقابتی جایگاه ویژه ای در بین سایر برندهای ویدئو کنفرانس پیدا کرده است.

Aver با کیفیت FullHD و سازگاری با پروتکل های SIP و H323 و همچنین تنوع در مدل های تک نقطه ای (EVC150) شش نقطه ای SVC با قابلیت افزایش همزمانی تا 16 نقطه ارائه می شود تا طیف وسیعی از نیازهای مختلف مشتریان را پوشش دهد.ویژگی آرشیو کردن جلسات تنها با یک اشاره و بدون نیاز به تجهیزات جانبی این برند را از سایر رقبا متمایز نموده است.استفاده از نرم افزارهای EZmeetUp و EZraw امکان اتصال از طریق موبایل و تبلت را به کاربران می دهد و همچنین باعث هوشمند کردن جلسات و تعاملی شدن به اشتراک گذاری اطلاعات می گردد.

بهترین راهکار ویدئو کنفرانسی را برای فضای خود انتخاب کنید

room-size-xs
اتاق کنفرانس بسیار کوچک
اتاق کنفرانس کوچک
اتاق کنفرانس کوچک
اتاق کنفرانس متوسط
اتاق کنفرانس متوسط
اتاق کنفرانس بزرگ
اتاق کنفرانس بزرگ

برخی از جوایز کمپانی aver

کمپانی اور مفتخر به دریافت جوایز متعدد طی سال های مختلف شده است.این جوایز به دلایل مختلف از قبیل طراحی زیبا، نوآوری ، تجربه کاربری و قابلیت استفاده، خدمات و رضایت مشتریان ارائه گردیده اند.

award-tmc-2014
award-tech-learning-steller-service2016
award-tech-learning-best-of-show-iste2019
award-cdw-partner-of-year
award-the-red-plate
award-UC-exellence-2019
award-F-and-S
award-top-work-places2017

ساخت و تولید

 AVer با توجه به تجهیزات پیشرفته تولید، تجهیزات پیشرفته آزمایشی و تیم تحقیق و توسعه قوی یکی از پیشگامان و پرچمداران حوزه ویدئو کنفرانس در سطح جهان می باشد.این کمپانی محصولات متعددی در زمینه های دیجیتال و آنالوگ تولید نموده و به عنوان یکی از معدود تولید کنندگان محصولات با کیفیت، توانسته است گواهینامه های ISO 9001 و ISO 14000 را کسب نماید.

شرکای تجاری

partners-logo-microsoft-teams@2x
softwares-logo-zoom@2x
partners-logo-hangouts-meet@2x
partners-logo-intel-unite@2x
partners-logo-kaltura@2x
softwares-logo-newtek@2x
partners-logo-crestron@2x
partners-logo-ringcentral@2x

نمایش 1–12 از 16 نتیجه