دانستنی های ویدئو کنفرانس

با برخی از ویژگی های ادوبی کانکت آشنا شوید

ویژگی های ادوبی کانکت

در این ویدئو قصد داریم به شما  را با ویژگی های ادوبی کانکت آشنا کنیم و نشان بدهیم که چرا ادوبی کانکت با دیگر محصولات ارائه دهنده کنفرانس ویدئویی تحت وب متفاوت است، پس با ما همراه باشید.
ادوبی کانکت به شما این امکان را می دهد که وبینار های آموزش مجازی استثنایی ایجاد کنید و جلسات تعاملی فوق العاده ای را تجربه نمایید.

برخی از ویژگی های منحصر بفرد ادوبی کانکت

  • قابلیت طراحی اتاق کنفرانس مجازی و ایجاد تجربه سفارشی سازی شده

در حالی که اکثر نرم افزار های ویدئو کنفرانس تحت وب، صرف نظر از اینکه در چه حالتی از آن ها استفاده کنید دقیقا مشابه به نظر می رسند، ادوبی کانکت بعنوان میزبان جلسه ویدئو کنفرانس به شما این امکان را می دهد که کنترل کاملی روی فضای جلسه داشته باشید.

  • شما تصمیم می گیرد که از چه عملکرد هایی استفاده کنید

با قرار دادن پنجره های مربوطه در اتاق جلسه مجازی آن ها را در دسترس دیگران قرار دهید و تصمیم بگیرید که این گزینه ها در کدام قسمت صفحه نمایش داده شوند و حتی آن ها را تغییر سایز دهید.
طرحی که شما برای پنجره باز شده در صفحه کنفرانس مجازی ایجاد کرده اید دقیقا همان چیزی است که دیگران در ادوبی کانکت مشاهده می کنند. در حقیقیت شما می توانید طرح های مختلفی را برای پنجره های در دسترس ایجاد کنید.

این طرح ها خصوصیت منحصر بفرد دیگری از ادوبی کانکت هستند که به شما این توانایی را می دهد تا ان ها را در یک گروه از پیش تعیین شده دسته بندی نمایید. این طرح ها حتی شما را قادر می سازند که ساختارهایی را یه یک کلاس مجازی یا وبینار اضافه نمایید.
شما می توانید طرح های مختلفی برای سخنرانان متفاوت خلق کنیدو یا طرح های جداگانه ای را برای هر قسمت از دستورالعمل جلسه در نظر بگیرید.

استفاده از چندین طرح مختلف در یک جلسه امکان پذیر است و می توانید انواع مختلفی از محتواها شامل اسلایدهای ویدئویی، متنی و تصویری را نمایش دهید که به شما کمک می کند که تجربه مشارکت بیشتری را برای اعضا جلسه فراهم کنید.

  • قابلیت استفاده مجدد از اتاق کنفرانس طراحس شده بهمراه محتوا ارائه شده در حین برگزاری جلسه

برخلاف بسیازی از محصولات کنفرانس ویدئویی دیگر، اتاق های جلساتی که در ادوبی کانکت طراحی و راه اندازی می کنید، نه تنها به شما اجازه می دهند از همان URL چندین و چند بار استفاده کنید، بلکه هر محتوایی که به آن اضافه می کنید یا طرحی را که در اتاق جلسه ایجاد کرده اید و حتی تمام یادداشت هایی که در حین جلسه برداشته اید در آینده در دسترس شما خواهد بود تا بتوانید در جلسات دیگری از آن ها استفاده کنید. این ویژگی، استفاده مجدد از اتاق کنفرانس چندین بار دیگر برای شما راحت تر خواهد کرد. البته شما می توانید طرح های موجود را ریست کنید و بطور کامل اتاق جلسات که از قبل وجود داشته است را پاک و یک اتاق جلسه جدید برای جلسه بعدی ایجاد کنید.

  • ایجاد یک اتاق کنفرانس بصورت نمونه

در حقیقت بعد از اینکه اتاق مجازی خود را بطور کامل طراحی کردید می توانید آن را بصورت یک نمونه (تمپلیت)جهت استفاده ذخیره نمایید. همکاران شما نیز می توانند اتاق های جلسات کاملا جدید را ایجاد کنند که بصورت خودکار از تمپلیتی که شما طراحی کرده اید در آن استفاده شود. حتی امکان استفاده از محتوایی که از پیش بارگزاری شده و شما به تمپلیت خود اضافهکرده اید نیز وجود دارد.

  • برخی خصوصیات قدرتمند ادوبی کانکت

این خصوصیات به شما این امکان را می دهد که در پس زمینه کارهای دیگری انجام دهید که بعنوان میزبان به شما اعتماد به نفس بیشتری می دهد.

یک مثال مهم امکان استفاده Presenter Only Area  است که به شما اجازه می دهد بصورت خصوصیبا دیگر میزبانان یا سخنرانان ارتباط برقرار کنید. شما می توانید پنجره ها را پیش از اینکه در دسترس سایر اعضای جلسه قرار بگیرند تنظیم کنید و حتی میزان مشارکت در هر اتاق جلسه را ارزیابی کنید.

مثال دیگر، امکان ایجاد حالتی است که به شما اجازه می دهد طرح های مختلف را ببینید و از آن ها برای تنظیم طرح پنجره های خود استفاده کنید بدون اینکه روی جلسه زنده در حال اجرای خود تاثیری بگذارید.

  • پشتیبانی از سایر اپلیکیشن

خصوصیت منحصر بفرد ادوبی کانکت، پشتیبانی آن از اپلیکیشن های دیگر به همان روشی است که می توانید اپلیکیشن ها را در گوشی هوشمند خود بارگزاری کنید. این خصوصیت عملکرد اتاق کنفرانس شما را به مراتب بهتر می کند.

 

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *