نظر به اختلالات پیش آمده در خطوط تلفن منطقه، لطفا از طریف دکمه واتس‌اپ ، شماره تماس خود را اعلام فرمایید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند

نظر به اختلالات پیش آمده در خطوط تلفن منطقه، لطفا از طریف دکمه واتس‌اپ ، شماره تماس خود را اعلام فرمایید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند

مزایای استفاده از دیجیتال ساینیج در بیمارستان ها

تاریخ انتشار: 2020/08/12

دیجیتال ساینیج در بیمارستان

با استفاده از دیجیتال ساینیج شما می توانید صفحه نمایش هوشمند با محتویات زیبا، جذاب و پویا در مراکز درمانی، بیمارستان ها و سایر اماکن پزشکی به نمایش بگذارید. شما می توانید محتویات جذابی مثل پیام های پزشکی، نکات حفظ سلامتی، اخبار و اطلاعات حیاتی، به روز رسانی های مرتبط با ساعات کاری محل کار و همچنین تبلیغاتی در خصوص محصولات و خدمات خودتون رو در دیجیتال ساینج به نمایش بگذارید. محتویاتتان را برنامه ریزی کنید، به روز رسانی های رویداد ها رو به نمایش بگذارید و کلی محتوای دیگر …
و بهترین قسمت اینه که حتی می توانید آن ها رو به سنسورهای RFID ها  (مکث چند ثانیه ای )، منو ها (مکث چند ثانیه ای ) ، مسیریابی (مکث چند ثانیه ای ) و خیلی چیزهای دیگه متصل کنید.

کاربرد دیجیتال ساینیج در بیمارستان ها و مراکز پزشکی

تابلوهای بیمارستان برای کمک به مراجعین که بتوانند روی مسائل دیگری مثل پیدا کردن مسیرشان در موقعیت‌های اضطراری و تنش‌زا در یک محیط ناآشنا تمرکز کنند اهمیت بسیار زیادی دارد. پیدا کردن مسیر از لحظه ورود به بیمارستان به مراجعین کمک می‌کند تا بتوانند مقصد مورد نظر خود را به راحتی پیدا کنند. از مزایای کاربرد دیجیتال ساینیج بیمارستانه‌ها و مراکز درمانی هستند که با اضافه کردن دیجیتال ساینیج در بیمارستان ، بیماران، مراجعین و کارکنان راحت‌تر می‌توانند با محیط بیمارستان آشنا شده و سریعتر به جایی که می‌خواهند برسند.

یکی از مسائلی که همه ما آن را تجربه کرده ایم، منتظر ماندن در بیمارستان برای مدتی کوتاه یا طولانی است. اگر بدانیم که دقیقا کجا هستیم، کجا می خواهیم برویم و چه انتظاری باید داشته باشیم، استرس و تنش ما در بیمارستان به شدت کاهش پیدا می‌کند. دیجیتال ساینیج در بیمارستان‌ها می تواند برای سیستم ارائه مشخصات تعداد نفرات در صف یا مدت زمانی که شخص باید منتظر بماند تا نوبت او شود به کار رود تا به تمام مراجعین این احساس را منتقل کند که شرایط تا حدودی تحت کنترل آن‌هاست. نصب دیجیتال ساینیج با ارائه اطلاعات مفید به بیماران و مراجعین آن ها را آرام کرده و موجب می‌شود تجربه بهتری از مراجعه به بیمارستان داشته باشند.

اهمیت استفاده از دیجیتال ساینیج در مراکز درمانی

  • پرت کردن حواس بیماران

مطالعات  بالینی مختلفی در خصوص اضطراب و استرس و همچنین درک از بیماری‌های فیزیکی انجام گرفته و نتایج نشان می‌دهد که پرت کردن حواس بیماران می‌تواند به کاهش استرس و درد آن ها کمک کند. دیجیتال ساینیج در بیمارستان می‌تواند نقش بسیار موثری در پرت کردن حواس بیماران با پخش اخبار، اعلام آب و هوا، کلیپ‌های سرگرم کننده یا پیام‌های طراحی شده با موضوع سلامت یا اطلاعات مرتبط به خود بیمارستان داشته باشد. به این ترتیب مراجعین با نگاه کردن به صفحه نمایش دیجیتال ساینیج فکرشان درگیر می‌شود. ذهن آن‌ها از آنچه که موجب اضطراب آن‌ها شده فاصله می‌گیرد و آرامش بیشتری پیدا خواهند کرد.

  • آموزش

آیا نیاز به مکانی دارید که نکته های سلامت یا اطلاعات مربوط به واکسیناسیون را در آن نمایش دهید یا در مورد تغذیه سالم بیماران را آگاه کنید؟ تمام این اطلاعات را در تابلو دیجیتال خود قرار دهید تا اطلاعات تمام مراجعه کنندگان به بیمارستان شما به روز شود.

  • هشدار

دیجیتال ساینیج به شما اجازه می دهد تا هشدارهای ایمنی را تصویربرداری کرده، روی نمایشگرهای مجزا یا نزدیک تسهیلات موجود به نمایش بگذارید. یک استراتژی نمایشی را به برنامه برقراری ارتباط در زمان بحران خود اضافه کنید.

تابلو دیجیتال

  • سرگرمی

اخبار محلی و آب و هوا، تبلیغات مربوط به غرفه فروش هدایا، وضعیت بیماران در صف، منوی کافی شاپ یا پیشنهاد بازی ها و سرگرمی هایی برای کودکان را روی نمایشگر نشان دهید. مواردی که می توان برای سرگرمی بیماران روی تابلو دیجیتال نشان داد؛ بی نهایت است.

  • راهنمای مسیر

کجا می‌توانم خوراکی بخرم؟ دستشویی کجاست؟ چطور می‌توانم مسیرم را برای مقصدم پیدا کنم و از اینجا چطور به آنجا بروم؟ راهنمای مسیر بیمارستان در دیجیتال ساینیج می‌تواند به تمام این سوالات و حتی سوالات بسیار بیشتری پاسخ بدهد. با یک صفحه نمایش تعاملی یا کیوسک که در جای مناسبی جلوی چشم مراجعین قرار داده شده باشد، مراجعین می‌توانند از آن استفاده کرده و سریعاً به جایی که می‌خواهند برسند. دیجیتال ساینیج به مراجعین این امکان را می‌دهد که خودشان مسیرشان را پیدا کنند و احساس کنند که کنترل همه شرایط در دست خودشان است. رسیدن به مکان‌های با امکانات مورد نظر مراجعین، بسیار راحت تر می‌شود. حتی می‌توان تاییدیه‌های QR یا SMS را برای ارسال مسیر لحظه به لحظه روی موبایل در نرم افزار دیجیتال ساینیج، طراحی کرد تا افراد در لحظه به آنچه که می‌خواهند دسترسی داشته باشند. با تکنولوژی‌های جدید مثل فعال شدن دیجیتال ساینیج با صدای مراجعین، دیگر نیازی به لمس کردن صفحه نمایش و پخش کردن ویروس یا باکتری نیست.

اتصال مسیریابی دیجیتالی به یک منبع مشخص کار مراجعین را بسیار راحت تر می‌کند و فشار کاری را نیز تا حدودی از روی دوش کارمندان بر می‌دارد. مطالعات نشان می‌دهد تعداد بسیار زیادی از کارکنان در مراکز درمانی، وقت خود را صرف راهنمایی مراجعین و بیماران و پاسخ به سوالات آن ها در خصوص مسیریابی می‌کنند در صورتی که با استفاده از صفحات نمایش دیجیتال ساینیج، دیگر نیازی به این کار ندارند. حتی می‌توان علائم دیجیتال ساینیج ثابت را به صورت نقشه نمایش داد که به مراجعین کمک کند.

  • اطلاع رسانی به کارکنان بیمارستان

تابلوهای دیجیتالی در بیمارستان ها برای کارکنان مراکز درمانی نیز مفید است چون می‌تواند حس یکپارچگی و اتحاد را در آن‌ها ایجاد کند که برای یک محیط کاری مثل بیمارستان که گاهی اوقات می‌تواند افسرده کننده باشد  مفید است. پیام‌های کارکنان را می‌توان از دید عموم خارج کرد تا فقط کارکنان از آن مطلع شده و در آن مشارکت کنند. چون کارکنان بیمارستان‌ها هر روز با افراد بیمار و مریض سروکار دارند می‌توان این مسائل مربوط به حفظ بهداشت و ایمنی را به آن‌ها روی صفحه‌های نمایش تذکر داد تا به خاطر داشته باشند که چه کارهایی را باید انجام دهند. پیام هایی نیز در خصوص این که مدیریت به سلامت آن‌ها اهمیت می‌دهد نیز می‌توان نمایش داد.

اگر اطلاعات مربوط به بیمه تغییر کرده، یا می خواهید به بیمارانتان درباره یک دستورالعمل پرداخت جدید اطلاعاتی بدهید، کافی است یک پیغام روی سیستم دیجیتال ساینیج بزرگ خود نمایش دهید تا آنها را از جزئیات آگاه کنید.

مزیت دیگر دیجیتال ساینیج برای کارکنان بیمارستان، مدیریت بهتر فضاهای بیمارستانی است. با استفاده از تابلوهای مناسب برای هر اتاق بیمارستان می‌توان نحوه و زمان استفاده از آن را نمایش داد. به این ترتیب تمام اتاق‌های بیماران، اتاق جلسات، آزمایشگاه‌ها و غیره برنامه ریزی بهتری برای انجام کار‌ها خواهند داشت. زمانی که تمام تابلوهای اتاق‌های بیمارستان به یک سیستم برنامه زمانبندی متصل باشد که در مکانی مناسب همه اطلاعات اتاقها و آزمایشگاه‌ها را در اختیار پرسنل قرار دهد، پیدا کردن اتاق خالی برای بستری کردن بیمار یا اتاقی که در آن جلسه پزشکان تشکیل شود بسیار راحت می‌شود. تابلوهای اتاق می‌تواند تعاملی باشد و علاوه بر این برنامه زمان بندی روی تابلو نشان داده می‌شود و به طور خودکار با اتصال به نرم افزار تقویم هر روز آپدیت می‌شود. به این ترتیب با برنامه زمانبندی، خالی بودن یا پر بودن تخت ها یا اتاق روی تابلو نمایش داده می شود.

 

دیجیتال ساینیج

 

  • ایجاد انگیزه در کارمندان بیمارستان

از دیجیتال ساینیج حتی می توان فراتر از این، برای بررسی دستیابی پرسنل به اهداف مشخص شده و پیشرفت در کار استفاده کرد. همه کارمندان دوست دارند زمانی که کارشان را درست انجام می‌دهند تشویق شوند. پرسنل درمانی نیز گاهی اوقات شرایط بسیار سختی را سرکار می‌گذراند. بنابراین تشویق یا قدردانی از آن‌ها روی دیجیتال ساینیج می‌تواند انگیزه بیشتری در آن ها ایجاد کند. نشان دادن فرصت های آموزشی و ارائه اطلاعات تخصصی نیز می‌تواند به عنوان پیام‌هایی روی صفحه دیجیتال ساینیج نمایش داده شود. به این ترتیب پرسنل می توانند مهارت‌های خود را در زمینه هایی که مرتبط با آن هاست ارتقا دهند و بهتر به بیماران کمک کند.

هرچه برقراری ارتباط بین بخش‌های بیشتری برنامه ریزی شود مزایای دیجیتال ساینیج در بیمارستان بیشتر خود را نشان می دهد. به عنوان مثال شما می‌توانید با اهداکنندگان عضو، اهدا کنندگان خون یا خیرین ارتباط برقرار کنید. شما می‌توانید کلاس‌ها یا ورکشاپ‌هایی را در زمینه سلامت و بهداشت پیشنهاد دهید و به افراد اجازه دهید که با خدماتی که در بیمارستان شما دریافت می‌کنند آشنا شوند. می‌توانید تسهیلاتی که دربخش‌های مختلف بیمارستان در اختیار بیماران قرار دارد را معرفی کنید یا تجربیات بیماران دیگری که با موفقیت در بیمارستان شما درمان شده‌اند به اشتراک بگذارید.

  • افزایش دریافتی صندوق

صفحات پرداخت لمسی، راه حل بسیار مناسبی برای تشخیص مشتریان و ترغیب آنها به پرداخت است. می توانید حامیان خود را درحالیکه توجه اعطا کنندگان  بالقوه خود را جلب می کنید؛ مشخص کنید.

کلام آخر

نیازی نیست برای ساده تر کردن زندگی برای خود و دیگران از روش‌های گرانقیمت و پیچیده استفاده کنید. شما می‌توانید با دیجیتال ساینیج بسادگی با مراجعین خود تعامل برقرار کرده و امکانات خود را به آن ها معرفی کنید. می توانید با خرید یک سیستم دیجیتال ساینیج ساده شروع کنید که قابلیت اعلام و افزایش توانمندی های مختلف را در طول زمان داشته باشد. هدف اصلی از نصب دیجیتال ساینیج راحت تر کردن کار مراجعین و ایمنی بیشتر پرسنل بیمارستان است.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + چهار =