نتایج جستجو دسته بندی : اصطلاحات ویدئو کنفرانس

WebRTC چیست؟

WebRTC به امکانی گفته می شود که ارتباطات آنی از طریق مرور گرهای وب را بدون نیاز به اپلیکیشن ها و پلاگین ها فراهم می سازد. در ویدئو زیر می توانید با نحوه کار تکنولوژی WebRTC  که روش دوم عنوان شده در ویدئو است آشنا شوید. چگونه با استفاده از سری SVC ویدئو کنفرانس AVer […]

People + Content

به نمایش همزمان تصویر طرف مقابل و presentation (ارائه) People + Content گفته میشود، که در این حالت سیستمی که Presentation را پخش می کند مستقیما به دستگاه ویدئو کنفرانس متصل می گردد.

QoS) Quality of Service)

QoS) Quality of Service) در شبکه های مبتنی بر IP که Packet Network Based می باشد اطلاعات در شبکه به صورت بسته جا به جا می شود. مکانیزم های مختلفی برای حفظی کیفیت وجود دارد، البته این حفظ کیفیت در کاربردهایی که نیاز به تضمین کیفیت دارند مهم است. در این مکانیزم بسته ها با […]

H265/HEVC

H264 یکی از محبوب ترین استاندارد های ویدئو کنفرانس است که وظیفه فشرده سازی ویدئو ها را دارد. استاندارد H265/HEVC کیفیتی مشابه با کاهش ۵۰ درصدی پهنای باند و همچنین تصاویر را با کیفیت های ۴K, 3D و ۸K را فشرده سازی و یا بازگشایی کند.

ANS) Automatic Noise Suppressin)

در محیط اطراف یک جلسه ویدئو کنفرانس ممکن است صداهای ناخواسته ای وجود داشته باشد، فناوری حذف صدا های اضافی و ارسال به نقطه مقابل را ANS می گویند.