دانستنی های ویدئو کنفرانس

نظرسنجی های کمپانی لایف سایز تأیید می‌کند که تعاملات ویدئویی بهره‌وری را افزایش می‌دهد

لایف سایز

نتایج نظرسنجی انجام شده از کاربران توسط لایف سایز، شرکتی دارای جوایز بین‌المللی و ارائه کننده فن‌آوری ویدئو کنفرانس، و وب کنفرانس است نشان می‌دهد که تعامل ویدئویی بهره‌وری کارمندان را افزایش می‌دهد و روابط کاری را بهبود می‌بخشد. یافته‌های کلیدی این نظر سنجی از این قرار اند:
– 99.2 درصد از پاسخ دهنده‌ها تأیید می‌کنند که کنفرانس ویدئویی به ایجاد روابط سازنده در داخل و خارج از شرکت کمک می‌کند.
– 91.7 درصد از پاسخ دهنده‌ها بر این باورند که با دیدن تصویر مخاطب به صورت ویدئویی راحت‌تر می‌توانند منظورشان را منتقل کنند.
– 77.7 درصد مخاطبان با استفاده از دورکاری ویدئویی بهره‌وری و تعادل کار و زندگی خود را بهبود بخشیده‌اند.
یافته‌های تحقیقاتی “فراست و سولیوان” با نتایج بررسی‌های لایف سایز منطبق است. راب آرنولد، تحلیلگر موسسه تحقیقاتی فراست و سولیوان می‌گوید: استفاده از کنفرانس ویدئویی، تجربه کاربران را افزایش می دهد.
نظرسنجی لایف سایز اهمیت ارتباط ویدئویی و تصویری که در تماس‌های تلفنی و ایمیلی از بین می‌روند را بهبود می بخشد. با تعامل ویدئویی، کاربران قادر هستند از نشانه‌های بصری متنوع مانند حالات چهره، حرکت دست و وضعیت بدن بهره بگیرند تا درک متقابل را بهبود بخشند.
آخرین تحقیقات “فراست و سولیوان” نشان می‌دهد که انتظار می‌رود خدمات ویدئو کنفرانس بر پایه سرورهای ابری سالیانه رشدی 20.7 درصدی داشته باشند. کریگ مالوی مدیرعامل لایف سایز می‌گوید: اکنون شرکت‌ها فهمیده‌اند که کنفرانس ویدئویی به بهره‌وری بیشتر و تمرکز در محیط کاری کمک می‌کنند. اکثر پاسخ دهنده‌های نظرسنجی موافقند که کنفرانس ویدئویی، زمان لازم برای تکمیل یک پروژه و احتمال چندکاری را کاهش می‌دهد. ویدیو کنفرانس سرور ابری و مجموعه ابزارهای لایف سایز به بیش از 3000 مشتری کمک می‌کند تا در داخل و خارج از اتاق جلسه رشد کنند و موفق باشند.
همچنین کنفرانس ویدئویی فاصله جغرافیایی برای کسب و کارهایی که دورکاری می‌کنند و به دنبال کاهش مسافرت هستند را از بین می برد. این امر نه تنها پرسنل یک شرکت را در بر می گیرد، بلکه شامل مشتریان و شرکای کاری هم می‌شود. نظرسنجی لایف سایز نشان می‌دهد 96.7 درصد پاسخ دهنده‌ها در هزینه‌های سفر خود کاهش داشته‌اند.
75 درصد پاسخ دهنده‌ها برای تماس‌های فوری با همکار خود از ویدیو کنفرانس استفاده کرده‌اند و تقریباً دو سوم می‌گویند که دوست دارند در تماس با همکار خود چهره او را ببینند.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نظرسنجی لایف سایز و شیوه‌های کمک به تغییر فرهنگ جلسه، لطفاً راهنمای بهره‌وری و همکاری لایف سایز را مطالعه کنید.
شرکت مهندسی نوآوران تحقیق – ارائه دهنده سیستم های ویدئو کنفرانس لایفسایز در ایران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کپچا 85 − = 80