تجهیزات جانبی برد هوشمند

برد هوشمند

برد هوشمند یکی از محصولات پر کاربرد در حوزه آموزش و همچنین سالن های کنفرانس می باشد. با توجه به مزایای استفاده از این برد ها در کلاس های درس و سالن های کنفرانس، توجه و تقاضا ها نسبت به این محصول رو به افزایش می باشد.
عموما برد های هوشمند به همراه تجهیزات جانبی مرتبط با این محصول ارائه می گردند که استفاده از آن ها را آسان تر و مطلوب تر می سازند. در این مطلب قصد داریم تا به بررسی تجهیزات جانبی برد هوشمند بپردازیم.


کابل برد هوشمند

کابل

معمولا برد های هوشمند توسط یک کابل USB که در پکیج آن ها تعبیه شده است به یک سیستم کامپیوتری متصل می شوند و توسط نرم افزار مربوط به آن برد رابطه کلی بین سیستم کامپیوتری و برد هوشمند برقرار می گردد.

پاک کن برد هوشمند

پاک کن

از دیگر تجهیزات جانبی موجود به همراه برد هوشمند، پاک کن مخصوص این برد ها می باشد که به کاربران آن اجازه پاک کردن و یا اصلاح محتوای تولید شده توسط اقلام مذکور را می دهد.

قلم برد هوشمند

قلم برد هوشمند

علاوه بر موارد مذکور، سه قلم به رنگ های آبی، قرمز و مشکی نیز جهت نوشتن بر روی برد هوشمند بمنظور بهبود و سهولت چرخه آموزش در این محصول در نظر گرفته شده است.

پایه برد هوشمند

پایه برد هوشمند

این برد ها همچنین امکان اتصال به پایه برد هوشمند جهت جابه جایی آسانتر در اماکنی که نیاز به جابه جایی این برد ها وجود دارد را نیز دارا می باشند که به صورت مجزا و در صورت نیاز مشتریان، قابل ارائه می باشد.

پنل قلم برد هوشمند

پنل قلم برد هوشمند

پنل قلم برد هوشمند به همراه سه قلم با رنگ های مشکی، آبی و قرمز که رنگ مورد نظر خود را از پنل قلم به دست می آورند تعبیه شده است. بنابر این در صورتی که قلمی که حاوی رنگ قرمز می باشد در جایگاه رنگ دیگری در پنل قلم برد هوشمند قرار گیرد از آن لحظه به بعد، محتوای مربوطه را با رنگ جدید تولید خواهد نمود. در واقع رنگ هر قلم، پس از قرار گرفتن در جایگاهی که برای سه رنگ قرمز، آبی و مشکی در نظر گرفته شده است تعیین می گردد.

نرم افزار برد هوشمند

نرم افزار برد هوشمند

در واقع مهمترین و اصلی ترین قسمت در تجهیزات جانبی، نرم افزار برد هوشمند است که موجب فراهم سازی ارتباط بین سیستم کامپیوتری، برد هوشمند و سایر تجهیزات جهت استفاده بهینه می شود و این نرم افزار است که رابط بین کاربران و کلیه سخت افزار های مورد استفاده می باشد.