پروژه برد هوشمند

تجهیز شهرداری تهران به تخته هوشمند

تخته هوشمند

تخته هوشمند امروزه یکی از تجهیزات ضروری برگزاری جلسات بالاخص در مراکز و سازمانهای دولتی مانند شهرداری ها به شمار می رود. تعداد جلساتی که در شهرداری ها به منظور ارائه خدمات و تصمیم گیری های مختلف برگزار می شود بسیار زیاد است و بیشتر افراد حاضر در جلسه باید بتوانند در کوتاه ترین زمان تصمیمات مهمی اتخاذ کنند. برد های هوشمند دقیقاً به همین منظور طراحی شده اند تا با استفاده از آنها بتوان اطلاعات مهم را به صورت رسانه های تصویری، نمودارها و غیره نمایش داد و بازده و کارایی جلسات را چندین برابر کرد.
تأثیر به سزای تخته هوشمند در ارتقای سرعت و برقراری ارتباط در جلسات و طراحی منحصر به فرد و تعاملی کمپانی iBoard  مدیریت شهرداری مرکز را نسبت به تجهیز اتاق مدیریت به یک دستگاه برد هوشمند همراه با یک دستگاه ویدئو پروژکتور متقاعد کردند. کمپانی iBoard از برندهای پیشرو در تولید و عرضه برد هوشمند تعاملی است که محصولات خود را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب وارد بازار کرده است. شرکت مهندسی نوآوران تحقیق نیز به عنوان نماینده انحصاری این شرکت، خدمات پس از فروش و پیشتیبانی کامل از این محصولات را در ایران برعهده گرفته است.

تخته هوشمند
پس از نصب و راه اندازی این تجهیزات توسط شرکت مهندسی نوآوران تحقیق، قابلیت های زیر در دسترس مدیران و شرکت کنندگان در جلسات شهرداری مرکز قرار گرفت.

برخی از ویژگی های تخته هوشمند iBoard:

– امکان نمایش رسانه های صوتی و تصویری با کیفیت و وضوح تصویر بسیار بالا

– قابلیت ذخیره و چاپ تمامی مطالب نمایش داده شده

– استفاده از نرم افزار بسیار ساده با منوی فارسی و سازگاری با دیگر نرم افزارها

– امکان استفاده از قلم یا لمس دست

– امکان استفاده ۴ کاربر بصورت همزمان

– امکان تشخیص دست نوشته و تبدیل به Text

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code