پروژه برد هوشمند

نصب تخته هوشمند در پارک فناوری پردیس

تخته هوشمند

پارك فناوري پرديس یکی از سازمانهای وابسته به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است که هدف آن حمایت از تولید علم و فناوری های جدید در پژوهشگاهها، موسسات علمی و دانشگاهها در جهت تجاری سازی دستاوردهایشان است. آمارهای موجود از سال تاسیس این پارک فناوری نشان می دهد که بیش از 1900 متقاضی که در زمینه های مختلفی مانند نانوتکنولوژی، بیوتکنولوژی، IT با کمک و حمایت این سازمان توانسته اند دست آوردهای علمی خود را توسط بیش از 200 نهاد دانش بنیان به بازار عرضه کنند.
استفاده از فناوریهای پیشرفته آموزشی و پژوهشی و فراهم آوردن امکانات پیشرفته در پارک فناوری پردیس، یکی از اهداف و چشم اندازهای این سازمان است تا دانش پژوهان و دانشمندان امکان رشد و توسعه ابتکارات و خلاقیت های خود را طبق آخرین متدهای روز دنیا داشته باشند. با توجه به این چشم انداز، پارک فناوری پردیس پس از بررسی محصولات متنوع شرکت مهندسی نوآوران تحقیق، تخته هوشمند آموزشی iBoard  را برای دانش پژوهان خود خریداری کردند.
برد هوشمند iBoard با امکانات و قابلیت های بی نظیری که در ادامه به آن ها اشاره خواهد شد؛ جای خود را در میان تمام مراکز علمی و فناوری، سالنهای کنفرانس، آموزشگاهها و کلاسهای درس باز کرده به طوریکه کاربرد آن در سالهای اخیر با رشد چشمگیری مواجه شده است.
تخته هوشمند iBoard یک برد الکترونیکی است که به کاربر اجازه می دهد تمام مطالب مورد نظر خود را در قالب نوشتار، عکس، ویدئو آموزشی و غیره در اختیار مخاطب قرار دهد. انواع مختلفی از برد هوشمند وجود دارد که در دنیای دیجیتال امروزی میتواند جایگزین مناسبی برای تخته وایت بردهای معمولی باشد.
امکاناتی نظیر صفحه قابل لمس و ضد ضربه و خش، استفاده از قلم مخصوص برای نوشتن روی برد، امکان ذخیره سازی رسانه های نمایش داده شده روی صفحه با فرمت های متنوع، سخت افزار و نرم افزار بسیار ساده و کاربردی با منوی فارسی، قابلیت نمایش رسانه های صوتی و تصویری مختلف و نصب آسان همراه با یک سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش توسط شرکت مهندسی نوآوران تحقیق، تخته هوشمند iBoard را به یکی از محبوب ترین تجهیزات مدرن امروزی تبدیل کرده است.

 

 

مطالب مرتبط