نظر به اختلالات پیش آمده در خطوط تلفن منطقه، لطفا از طریف دکمه واتس‌اپ ، شماره تماس خود را اعلام فرمایید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند

نظر به اختلالات پیش آمده در خطوط تلفن منطقه، لطفا از طریف دکمه واتس‌اپ ، شماره تماس خود را اعلام فرمایید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند

چرا باید از دیجیتال ساینیج در فرودگاه ها استفاده کنیم؟

تاریخ انتشار: 2020/12/30

ساینیج در فرودگاه

آیا شما یکی از فرودگاه هایی هستید که برای به روز شدن با قوانین و مقررات فعلی تلاش می کنید؟ در حالی که مسافران مسیر بازگشت به فرودگاه را طی می‌کنند، اطمینان از داشتن فضای امن فرودگاه برای همه در اولویت است، از مهم‌ترین مراکز کاربرد دیجیتال ساینیج فرودگاه‌ها و مراکز حمل و نقل عمومی است. دیجیتال ساینیج در فرودگاه ها به امنیت اجتماعی آن ها  کمک می کند تا مطابق با اقدامات قابل اجرا، محیط امن تری را برای بازگشت مسافران فراهم کنند. با استفاده از پلت فرم دیجیتال ساینیج  PADS4، شما مسافران را در جریان اقدامات قرار می دهید، از وقوع موقعیت های ناامن جلوگیری می کنید، بلافاصله هرگونه ناهنجاری را تشخیص می دهید و در برابر تخلفات به راحتی واکنش نشان می دهید.

برای اینکه بدانید تابلوهای ایمنی اجتماعی PADS4 چه کاری می تواند برای فرودگاه شما انجام دهد، ادامه مطلب را بخوانید:

اهمیت استفاده از دیجیتال ساینیج در فرودگاه ها

 • اطلاع رسانی

سیستم اطلاع رسانی ساینیج به راحتی مسافران شما را در مورد قوانین و مقررات موجود در فرودگاه  آگاه می کند. رویه های ایمنی را که مردم باید به رعایت کنند، صف پروازهای درحال انجام و اطلاعات پرواز را نمایش می دهد و برای جلوگیری از ازدحام جمعیت، فضاهای موجود مرتبط را به اشتراک می گذارد.

 • جلوگیری کردن

هنگامی که مردم به اقدامات ایمنی عمل نمی کنند، صفحه نمایش به مردم در مورد مقررات قابل اجرا در فرودگاه شما توصیه هایی را نمایش می دهد. می توانید به مسافرانی که ماسک ندارند، یادآوری کنید و یا با نمایش علائم هشدار دهنده، از ورود افراد به فضای شلوغ جلوگیری کنید. ساینیج به شما کمک می کند تا از ایجاد موقعیت های ناامن جلوگیری کنید.

 • شناسایی کردن

همراه با دوربین ها و سنسورها، نرم افزار دیجیتال ساینیج PADS4  به شما امکان می دهد از نزدیک مراقب محیط فرودگاه خود باشید. دستگاه های شمارش افراد به شما در داشتن حداکثر تعداد مسافر در مناطق خاص کمک می کنند و همچنین به شما کمک می کنند مسافرینی که پایبند به زدن ماسک نیستند را شناسایی و به آن ها هشدار دهید.

 • عکس العمل نشان دادن

هنگامی که دوربین ها، ناهنجاری ها را تشخیص دادند، دیجیتال ساینیج به شما کمک می کند تا فوراً در برابر آن ها واکنش نشان دهید. در فرودگاه می توانید راهنمایی برای رسیدن مسافران به کارکنانی که در صورت لزوم مراحل پیگیری را می دانند، نمایش دهید و حوادث مهم به طور خودکار ذخیره می شوند تا افراد مسئول بتوانند به درستی پاسخگوی مسئله پیش آمده باشند.

دیجیتال ساین ایج

نمایش اطلاعات شخصی شده و هدفمند شده از طریق دیجیتال ساین ایج برای مسافران

یک سیستم نمایش اطلاعات پرواز هوشمند – دیجیتال ساین ایج -، اطلاعات شخصی شده و هدفمند شده را طبق نیازمندی سفر و موقعیت مکانی مسافران به آنها پیشنهاد می دهد.
فرودگاههای جدید باید تحت کنترل باشند. شما باید بتوانید یک تجربه مسافرت کامل بدون هیچگونه ناراحتی ارائه دهید. به این منظور باید ارتباط قوی و تا حد ممکن به صورت شخصی با هرکدام از مسافران برقرار کنید. امروزه امکانات تکنولوژی تقریبا رو به پایان است و نقش نمایش در برقراری ارتباطات هدفمند رو به افزایش است. با ساین ایج می توانید یک پیغام مشخص را در زمان مناسب و در مکان مشخصی از فرودگاه نمایش دهید. این روش یکپارچه موجب می شود که آن پیغام هوشمندانه تر و شخصی تر باشد.

دیجیتال ساین ایج فرودگاه: یک روش یکپارچه

مهمترین استفاده از نمایشگرها در یک فرودگاه نمایش اطلاعات پرواز است. اکثر اوقات اطلاعات نمایش داده شده به صورت لیست ساده ای از پروازهای درحال بلند شدن یا پروازهای درحال نشستن است و چیزی فراتر از نمایش ساده ای از سیستم نمایشگر اطلاعات پرواز(FIDS) نیست. علاوه بر FIDS فرودگاهها می توانند از روشهای ساین ایج خودمختار دیگری نیز برای برقراری ارتباط با مسافران استفاده کنند. چرا نباید از تمام نمایشگرها و تمام کاربردهای دیجیتال ساین ایج با استفاده از یک پلت فورم دیجیتال ساینیج قدرتمند استفاده کرد؟ با استفاده از این سیستم فرصت انعطاف پذیر بودن و استفاده از هر نمایشگر به صورت مجزا در هر ساختمان ترمینال برای نمایش بهینه موارد مورد نیاز برای همان لحظه در اختیار شما قرار می گیرد.
سپس فرودگاهها می توانند از ساین ایج برای هدایت حرکت مسافران استفاده کنند که روی تصمیم گیری آنها در موقعیت های خاص و داشتن تجربه بهتری از سفر آنها تاثیر می گذارد. فرودگاهها می توانند با تبلیغات هدفمند، درامد بیشتری داشته باشند و به طور کامل از پتانسیل نمایشگرهایشان بهره ببرند.
چرا نباید از تمام نمایشگر ها و تمام اپلیکیشن های ساینیج موجود در پلت فورم دیجیتال ساین ایج قدرتمند استفاده کرد؟

وضعیت در چند ثانیه تغییر پیدا می کند

با نرم افزار هوشمند دیجیتال ساینیج، یک نمایشگر می تواند خودش ” یک موقعیت را تشخیص دهد” و به صورت پویا با نمایش محتوای متنی که بهترین انطباق را با نیازهای شخص بیننده دارد به آن پاسخ دهد. به عنوان مثال، اطلاعات پرواز نمایش داده شده روی نمایشگرهای مربوط به پروازهای درحال بلند شدن می تواند با نمایش پیکانهای جهت دار گسترش پیدا کند و اطلاعاتی درباره مسافت و مدت پرواز را نمایش دهد. دراین حالت می تواند به طور پویا خودش را با زمان انتظار مربوط به بازرسی امنیتی تطبیق دهد تا رسیدن به موقع را تضمین کند. هنگام تغییر گیت پرواز، اطلاعات مربوط به پیدا کردن راه می تواند فورا مسیرهای آپدیت شده را نشان دهد. اگر مسیر متداول رسیدن به گیت بسته شده است یا جمعیت در قسمت خاصی از فرودگاه ازدحام کرده اند؛ مسافران نیز می توانند به طور اتوماتیک تغییر جهت دهند. اگر تاخیر بسیار زیادی وجود دارد، پیشنهاد رفتن به کافی شاپ همراه با پیکانهایی که جهت درست را نشان می دهند می تواند به طور خودکار روی صفحه نمایش نشان داده شود. دراینصورت، لحظات انتظار بیهوده می تواند صرف تجارت مضاعف برای بازار فروش مواد خوارکی و نوشیدنی شود. در وضعیت اضطراری تمام نمایشگرها می توانند فورا دستورالعمل های تخلیه اضطراری را با استفاده از پیکانهایی که جهت نزدیکترین خروجی را نشان می دهد، نمایش دهند.

گرایشات آینده در زمینه سیستم های نمایش اطلاعات پرواز

امروزه، تکنولوژیهای فریبنده و داده های بزرگ به فرودگاهها این امکان را می دهد تا همه چیز را در مورد مسافرانشان از علایق و نیازمندیهایشان گرفته تا اینکه چگونه در گوشه و کنار فرودگاه حرکت می کنند؛ بدانند. تکنولوژیهای جدید مانند سیستم تشخیص بیننده، امواج بلوتوث i-beacons و مسیرهای ارتباطی نزدیک به آنها این امکان را می دهد تا با مسافران به صورت کاملا شخصی و هدفمند ارتباط برقرار کنند. به عنوان مثال این امکان وجود دارد که از تکنولوژی Wi-Fi برای تعیین ملیت اشخاص در محل انتظار و تنظیم محتوای قابل نمایش روی اسکرین ها استفاد کرد. شکی وجود ندارد که در چند سال آینده مثالهای بسیاری از این دست به کار خواهد رفت. تمام این موارد باید برای ایجاد یک تجربه سفر بهتر برای مسافران که از زمان ورود آنها به فرودگاه شروع می شود به کار روند. PADS4 یکی از محصول دیجیتال ساین ایج است که در حال حاضر می تواند تمام این امکانات را در اختیار شما قرار دهد.

4 روش حفظ امنیت با استفاده از دیجیتال ساینیج در فرودگاه ها

 • اطلاع رسانی به مسافران و دیگران

از آنجا که مردم دوباره در فرودگاه ها اجتماع می کنند، پیاده سازی علائم دیجیتالی که اطلاعات به روز و لحظه ای ارائه می دهند، بسیار مهم است. فرودگاه ها در این رابطه با چالش های بسیار زیادی روبرو هستند:

به روزرسانی استانداردهای امنیتی نیازمند خطوط هوایی ویژه که صف و اطلاعات پرواز زمانی ارائه می دهند است تا با تعیین فاصله های مشخص، منحرف کردن مسافرین به دور از ازدحام یا هشدار دادن و دور کردن آن ها از ازدحام در مکان های مجزا مانند فروشگاه های بدون عوارض و رستوران ها جلوگیری کند.

PADS4 این کار را با یک پلتفرم علامت گذاری دیجیتالی که مستقیماً به FIDS و AODB متصل می شود انجام می دهد، سنسورهای پلاس موشن هم، به شما اطلاعات لحظه ای پرواز، مدیریت صف و ترافیک را ارائه می دهند. نمایشگرها از اطلاعات پرواز، اقدامات امنیتی کوید 19برای حفظ مسافت اجتماعی و نحوه شستشوی دست، و لاین زنده ترافیک و صف، تغییر پیدا می کند تا مسافران از همه چیز مطلع باشند.

 • پیشگیری از خطرات غیرقابل پیش بینی

دیجیتال ساینیج، به آسانی به مسافران هشدار می دهند که برای جلوگیری از خطرات کجا، چه موقع و چطور حرکت کنند. PADS4،  داده ها را از حسگرهای حرکتی و دوربین ها به قوانین خودکار متن محور متصل می کند. یعنی نمایشگرها می توانند به طور خودکار به اشکال زیر به روز شوند:

هنگام شلوغی اتاق ها و فروشگاه ها از مسافرین می خواهند تا منتظر بمانند و با مدیریت زمان باقی مانده به سوار شدن مسافرین، با اطلاعات بروز و لحظه ای و درخواست استفاده از ماسک در صورت لزوم، هشدار به رعایت پروتکل های شستن یا ضد عفونی کردن دست ها در سرویس بهداشتی و انداختن اشغال های خود به سطل زباله، امنیت مسافرین را مهیا می کنند. همچنین به مسافرین، علائم دیجیتال، نکات لازم موقع سوار شدن به هواپیما بصورت الکتریکی یا عبور از گیت ها را یاد آوری می کنند که تا حد امکان از تماس فیزیکی و بروز خطرات احتمالی موقعی که ازدحام جمعیت در اتاق یا آسانسور و یا فروشگاه های فرودگاه بالاست و جهت کنترل آن پروتکلی اعمال نشده خودداری کنند و آن ها را از فاصله اجتماعی مناسب، مقررات امنیتی سازمان، و بررسی های بهداشتی و آزمایش ها مطلع می کنند.

PADS4 به ابزار و منوهای رزرو هم پیوند دارد، بنابراین اگر فرودگاه شما بتواند صفحه نمایش یا کیوسک های لمسی ارائه دهد، مسافرین می توانند بمنظور کاهش تماس با کارمندان، مکان استراحت، پیش سفارش غذا و یا پرواز و بار سفر خود را رزرو کنند. با پیشرفت فن آوری های جدید و نصب IATA – One ID و PADS4 درفرودگاه ها، مسافرت های الکترونیکی «بدون بلیط و مدارک کتبی» به راحتی امکان پذیر بوده و امنیت مسافرین را افزایش می دهد.

 

 

نرم افزار دیجیتال ساینیج PADS4

 • ردیابی نقض قوانین

ماسک، بررسی دمای بدن و حداکثر تراکم جمعیت، از رایج ترین قوانین معدود امنیتی کوید 19 است که در اکثر فرودگاه ها به کار گرفته می شود. بسیاری از این کار ها با استفاده از فناوری هایی مانند دوربین های IP و سنسورهایی مانند دوربین های حرارتی همراه با الگوریتم، بمنظور آگاهی سازی امنیتی کارکنان و ایجاد سازگاری و گزارش، امکان پذیر است.

PADS4 در مراکز عملیات امنیتی و نمایشگرهای دیجیتال ساینیج در فرودگاه ، داده هایی مانند نقشه گرما، تشخیص استفاده از ماسک و تراکم جمعیت را در اختیار شما قرار می دهد. بنابراین افراد مناسب می توانند در اسرع وقت از این ابزار استفاده کنند.

 • واکنش به خطرات و حل آن ها

در مواجهه با نقض قانون و ایجاد مشکلات در فرودگاه، با اطلاعات بروز و لحظه ای به آن ها رسیدگی می شود. PADS4 هشدار و یادآوری های موقع تراکم خیلی زیاد جمعیت، افرادی که ماسک نمی پوشند یا تب زیادی دارند را به طور خودکار به مسافرین نشان می دهد. همچنین با کامپیوتر و دستگاه های دیگر ادغام می شود تا به طور خودکار اطلاعات به روز را به افراد مهم انتقال دهد. بنابراین حداقل امنیت با ریسک کمتر، برقرار می ماند.

مردم همیشه سفر خواهند کرد، این به عهده ی ماست که امنیت آن ها را مهیا کنیم. ما برای کمک به شما اینجا هستیم. با پلتفرم PADS4 ، اشتراک گذاری اطلاعات به روز و لحظه ای بسیاری از منابع داده در نمایشگرهای دیجیتال و آگاه نگه داشتن مردم ساده تر از همیشه شده.

تضمین امنیت در فرودگاه با نرم افزار دیجیتال ساینیج PADS4

در این ویدئو در خصوص اینکه چگونه نرم افزار دیجیتال ساینیج PADS4 به امنیت پرسنل و مسافران فرودگاه ها کمک می کند، صحبت شده است.

در نرم افزار دیجیتال ساینیج PADS4 امنیت الویت است.
به همین دلیل نرم افزار PADS4 تغییر نوشته های هر صفحه نمایشی را فورا برای نمایش پیام های اضطراری امکان پذیر می سازد. با راهنمای متحرک در مکان های اصلی یا روی هر صفحه نمایش موجود در فرودگاه، می توانید کارمندان و مسافران را به مسیر درست هدایت کنید تا امنیت آن ها تضمین شود.
بازگشت سرمایه و همچنین بهبود تجربه مسافرین را ببینید و امنیت مسافران و پرسنل را تضمین کنید.

 

استفاده از دیجیتال ساینج PADS4 در حمل و نقل عمومی

 • سفری ایمن تر و مطمئن تر

در همه جای دنیا سیستم حمل و نقل، به دنبال روش هایی است که مطمئن تر و پربازده تر باشد. کیوسک های دیجیتالی ( دیجیتال ساینج ) و راهنماهای پویا به صورت آن لاین آپدیت می شوند تا تغییرات در مسیرها، گیت ها و اتوبوس ها را در لحظه نشان دهند و نمایش پیام های اضطراری را پشتیبانی کنند. اطمینان از اینکه مسافران همواره به روز هستند و همچنین کاهش بار کاری خدمات مشتری اهداف اصلی هر سازمان حمل و نقلی است. یک پلت فورم دیجیتالی سه بعدی می تواند تمام این اهداف را پوشش دهد.

 • چند آمار واقعی استفاده از دیجیتال ساینج

– 78% مسافران ترجیح می دهند از کیوسک های دیجیتالی استفاده کنند.
– درک مسافران از زمان انتظار با دریافت اطلاعات از پلت فورم های دیجیتالی تا 35% کاهش می یابد.
– رضایت مشتریان با استفاده از ساینج حداقل 46% افزایش می یابد.
نرم افزار دیجیتال ساینیج PADS4  توانست از دولت مالزی برای استفاده در سامانه حمل و نقل عمومی جواز های لازم را کسب نماید .

 • فروش خود را با استفاده از  دیجیتال ساینج  PADS4 ارتقا ببخشید.

مسافران زمانی راضی و خوشحال هستند که بتوانند پول خود را به بهترین نحو برای هدایا، خوراکی و نوشیدنی ها، خدمات الکترونیک یا آخرین مد روز خرج کنند. اثبات شده که نمایشگرهای دیجیتالی میزان رضایت از خرید آنها را بالا می برد.

به چند آمار واقعی در استفاده از دیجیتال ساینیج توجه کنید:

– توجه بینندگان را 400% بیشتر از تابلوهای قدیمی جلب می کند.
– فروش را 23% افزایش می دهد.
– شناخته شدن برند را تا 48% افزایش می دهد به طوریکه 70% تبلیغ کنندگان قرارداد خود را مجدداً تمدید می کنند.

“تبلیغات در تاکسی ها 30 بار در روز دیده می شوند.”

 چرا دیجیتال ساینج  PADS4 

پلت فورم دیجیتال ساینیج PADS4 در هواپیماها، قطارها، اتوبوس ها و تاکسی ها در کل جهان مورد استفاده قرار می گیرند. روش منحصربفرد نمایش داده آن، برای رفع نیازهای هواپیمایی ها طراحی شده و مشخصات استثنائی دارد:

– یک پلت فورم برای نمایش اطلاعات (مانند فهرست کارکنان، PIDها، FIDها)، کیوسک های تعاملی و نمایشگرهای تبلیغاتی
– هزاران نمایشگر با مدیریت مرکزی که مشخص می کند هر نمایشگر از کدام موقعیت مجزا به روز شود.
– ارائه داده های یکپارچه مانند آب و هوا، ترافیک، رسانه های اجتماعی، اخبار و اطلاعات رزرو هتل به روز از طریق دیتا بیس هایی مثل SAP، اپرا، شیرپوینت و غیره
– نقشه های موقعیتی و راهنمای پویا بسته به تغییرات پلت فورم/گیت ها یا در مورد آسانسورها و پله برقی هایی که از کار افتاده اند.

 

آیا شما هم به دنبال این هستید  با استفاده از دیجیتال ساینیج در فرودگاه خود آن را ایمن تر کنید؟ لطفاً با کارشناسان ما در شرکت مهندسی نوآوران تحقیق در تماس باشید تا در مورد امکانات PADS4 اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار دهند.

شماره تماس: 02142981
شماره واتس اپ: 09103334800

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 17 =