تازه ها

شرکت مهندسی نوآوران 9 آبان روز خانواده را به ایرانیان تبریک عرض مینماید

روز خانواده

فرهنگ و ارزش خانواده با استفاده از تکنولوژیهای روز دنیا
دلیل نامگذاری این روز :
خانواده، همین سرپناهی است که سرشار از عطر لبخندهای ماست. خانواده، همین شانه‌های مهربانی است که تکیه‌گاه دلتنگی‌های ناگهانی ماست .خانواده، آغوش گرمی است که تمام عمر، پناه لحظه‌های تنهایی است.
خانواده به عنوان مهمترین نهاد اجتماعی در جامعه می‌تواند بنای توسعه منابع انسانی را پایه‌ریزی کند و تکریم این نهاد موجب استحکام این واحد اجتماعی شده است و این در حالی است که حضور سالمندان به عنوان افرادی، با تجربه که سالها عمر خود را در مسیر خدمت به مردم و سازندگی کشور صرف کرده‌اند نباید فراموش شوند و باید از تجربیات گرانبهای آنان برای ساختن آینده‌ای بهتر بهره برد و جوانان را باید با سوق دادن به سوی این عزیزان به آینده کاری خود امیدوار ساخت.
فردا مصادف است با روز «تکریم خانواده و تکریم بازنشستگان»، علت انتخاب این روز شأن نزول آیه «هل اتی» در سوره الانسان که راجع به خانواده و استحکام پایه‌های آن است عنوان شده است.
بی‌شک با انجام فرامین دینی اسلام در مورد خانواده و در نظر گرفتن آنها می‌توان تا حد زیادی زمینه سلامت خانوادگی و سعادت و جاودانگی را برای خویش فراهم سازیم.
از طرفی خانواده به عنوان کوچکترین نهاد اجتماعی، آسیب‌پذیرترین گروه در برابر آسیب‌های اجتماعی است به طوری که اکثر مشکلات و آسیب‌ها ابتدا در خانواده بروز پیدا می‌کند و در صورت عدم پیشگیری و برخورد ناصحیح با آنها، به درون جامعه نیز رسوخ می‌کند و در این شرایط دشوار، دیگر نمی‌توان به راحتی مشکلات و آسیب‌ها را کنترل کرد.شاید بیشتر در کنار خانواده و دوستان خانوادگی بودن بتواند از راهکارهایی باشد که امکان تقویت ارتباط و عشق خانوادگی را بیشتر میکند.
شرکت مهندسی نوآوران تحقیق یکی از شرکتهایی است که در انتخاب محصولات خود وارائه آن به هموطنان به موضوع کاهش رفت و آمد های اداری نیز پرداخته است.
دستگاه ویدئو کنفرانس یکی از محصولات صوتی و تصویری است که مزایای استفاده از آن با توجه به استرسهای موجود در رفت و امد و تجارت ضمن آلودگی هوا بعنوان یک محور مهم اقتصاد امروز مطرح است. ضمن اینکه در صورت استفاده از این تجهیزات امکان حذف مسافرتهای داخلی و خارجی فراهم میگردد و میتوان کلیه جلسات و مراودات لازم را از این طریق به نتیجه رساند.
ویدئو کنفرانس به سازمانها کمک میکند تا :
بهره وری در مکالمات و جلسات بصورت چهره به چهره افزایش یابد.
در کاهش انتشار کربن و ترویج ابتکارات فناوری های سبز نقش داشته باشد.
در نهایت پدران و مادران زحمتکش این جامعه میتوانند با استفاده از تکنولوژیهای روز دنیا از طریق این شرکت بیشتر در کنار خانواده باشند.
ویدئو کنفرانس نمونه ای از ارتباطات یکپارچه است که در ان چندین روش از ارتباطات را میتوان یکپارچه دید. عناصری همچون تلفن / ارتباط ویدئوئی / پیام رسانی فوری / همکاری با یکدیگر.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =